Utkání

Muži: Krajská liga Pardubického kraje

středa 27. 9. 2023

HC TrutnovTJ ORLI Lanškroun

5:3 (3:1, 2:0, 0:2)
neděle 1. 10. 2023

BK Nová PakaTJ ORLI Lanškroun

3:2 (1:2, 1:0, 1:0)
středa 4. 10. 2023

Spartak Nové Město nad MetujíTJ ORLI Lanškroun

6:5 (5:0, 1:2, 0:3)
neděle 8. 10. 2023

HC Dvůr KrálovéTJ ORLI Lanškroun

2:7 (1:2, 0:4, 1:1)
středa 11. 10. 2023

TJ ORLI LanškrounHC Spartak Choceň

6:2 (3:0, 3:0, 0:2)
neděle 15. 10. 2023

HC NáchodTJ ORLI Lanškroun

5:1 (3:1, 1:0, 1:0)
středa 18. 10. 2023

TJ ORLI LanškrounHC Chrudim

3:6 (1:2, 1:4, 1:0)
neděle 22. 10. 2023

TJ ORLI LanškrounHC Baroni Opočno

12:2 (5:0, 3:0, 4:2)
středa 1. 11. 2023

TJ ORLI LanškrounHC Kohouti Česká Třebová

2:3 (1:0, 0:0, 1:3)
neděle 5. 11. 2023

HC Spartak PoličkaTJ ORLI Lanškroun

3:5 (2:2, 0:2, 1:1)
neděle 12. 11. 2023

TJ ORLI LanškrounSK Třebechovice p. O.

4:2 (2:0, 2:2, 0:0)
středa 15. 11. 2023

HC LitomyšlTJ ORLI Lanškroun

9:2 (2:0, 4:2, 3:0)
neděle 19. 11. 2023

TJ ORLI LanškrounStadion Nový Bydžov

1:6 (0:2, 0:3, 1:1)
středa 22. 11. 2023

TJ ORLI LanškrounHC Slovan Moravská Třebová

4:2 (1:1, 3:0, 0:1)
neděle 26. 11. 2023

TJ ORLI LanškrounHC Jaroměř

3:2 sn (2:2, 0:0, 0:0, 0:0)
neděle 3. 12. 2023

HC Hlinsko HorsesTJ ORLI Lanškroun

9:2 (3:0, 3:0, 3:2)
neděle 10. 12. 2023

TJ ORLI LanškrounSpartak Nové Město nad Metují

2:5 (1:3, 0:1, 1:1)
středa 13. 12. 2023

HC Spartak ChoceňTJ ORLI Lanškroun

5:4 pp (2:1, 2:1, 0:2, 1:0)
neděle 17. 12. 2023

TJ ORLI LanškrounBK Nová Paka

2:10 (1:2, 0:7, 1:1)
středa 20. 12. 2023

HC ChrudimTJ ORLI Lanškroun

4:3 (1:2, 2:0, 1:1)
neděle 7. 1. 2024

TJ ORLI LanškrounHC Dvůr Králové

4:3 (1:1, 1:1, 2:1)
středa 10. 1. 2024

HC Kohouti Česká TřebováTJ ORLI Lanškroun

10:3 (2:1, 5:1, 3:1)
neděle 14. 1. 2024

TJ ORLI LanškrounHC Náchod

8:2 (0:0, 4:2, 4:0)
středa 17. 1. 2024

TJ ORLI LanškrounHC Litomyšl

4:8 (1:4, 2:1, 1:3)
neděle 21. 1. 2024

HC Baroni OpočnoTJ ORLI Lanškroun

0:5 (kontumačně)
středa 24. 1. 2024

TJ ORLI LanškrounHC Trutnov

5:2 (0:1, 2:1, 3:0)
středa 31. 1. 2024

HC Slovan Moravská TřebováTJ ORLI Lanškroun

7:3 (1:2, 4:1: 2:0)
neděle 4. 2. 2024

TJ ORLI LanškrounHC Spartak Polička

9:4 (2:0, 4:3, 3:1)
neděle 11. 2. 2024

SK Třebechovice p. O.TJ ORLI Lanškroun

5:4 (2:1, 2:1, 1:2)
středa 14. 2. 2024

Stadion Nový BydžovTJ ORLI Lanškroun

4:2 (3:0, 0:2, 1:0)
neděle 18. 2. 2024

HC JaroměřTJ ORLI Lanškroun

4:3 pp (1:0, 1:2, 1:1, 1:0)
středa 21. 2. 2024

TJ ORLI LanškrounHC Hlinsko Horses

6:5 (3:2, 2:2, 1:1)
neděle 3. 3. 2024

HC TrutnovTJ ORLI Lanškroun

3:7 (2:2, 1:2, 0:3)
středa 6. 3. 2024

TJ ORLI LanškrounHC Trutnov

5:3 (1:0, 2:2, 2:1)

Rozpisy zápasů

SpravnySport

Aktuální články

ÚTERNÍ TRÉNINKY JUNIOŘI + DOROST + 9.TŘÍDA NA ZEMĚDĚLCE OD 14.5.2024

Úterní tréninky skupiny JUNIOŘI + DOROST + 9.TŘÍDA od 14.5.2024 na ZEMĚDĚLCE (hřiště, tělocvična, posilovna) 17:30 - 19:00 hodin!! 

ČTVRTEK 16.5.2024 - TRÉNINKY ZRUŠENY!!

Ve čtvrtek 16.5.2024 jedeme do Ostravy na utkání mistrovství světa USA - FRANCIE. Ve čtvrtek budou tréninky žáků, přípravky a dorost +...

TERMÍNY LETNÍHO SOUSTŘEDĚNÍ V HEROLTICÍCH - ČERVEN 2024

Termíny letního soustředění v Herolticích, která proběhnou v rámci letní přípravy v červnu:7. - 9.6.2024 - MUŽI14. - 16.6.2024 -...