Po celozápasové převaze Orlů mohl být rozdíl ve skóre ještě vyšší.

HC Spartak Polička:

Nedvěd - Máša, Nunvář, Havlík, Beran, Kutlvašr Prokopec - Kunstmüller, Krajíček, Slezák, Poul, Střecha, Boštík, Vondra, Šerejch. Trenér Grubhoffer

Nimmerrichter - Pražák, Nastoupil, Mann, Dvořák, Marek, Šlezingr, Paclík - Krč, Vogel, Šembera - Pejcha, Kužílek, Markl - Švub, Pirkl, Drlík - Hrdina. Trenér Filip

Branky a nahrávky: 8. Havlík (Střecha), 17. Vondra (Havlík), 44. Slezák (Havlík, Boštík) - 2. Kužílek (Markl, Dvořák), 17. Paclík (Pirkl, Drlík), 35. Krč (Pražák), 35. Dvořák (Pejcha, Markl), 44. SHG Krč (Pražák)

Vyloučení 9:4, využití 0:0, oslabení 0:1
Střely na branku 27:54 (11:21, 8:14, 8:19)

Diváci: 172

Utkání v Poličce musel pro zranění vynechat další obránce Orlů Bureš, kterého nahradil bývalý Orel Paclík. Domácí bojovali, ale naši hráči měli po celé utkání jasnou převahu a často to byl souboj hostujících útočníků s nejlepším hráčem Poličky brankářem Nedvědem (hostujícím z 2. ligy z Havlíčkova Brodu).
Po 80ti sekundách hry ujeli 2 na 1 Markl s Filipem Kužílkem, který pěknou střelou po ledě otevřel skóre. V 8. minutě potrestal nedůraz před naší brankou domácí hrající trenér Havlík - 1:1. Z našeho tlaku se dostali do šancí dvakrát Drlík a Kužílek, z kruhu nebezpečně pálil Vogel. Další gól padl až v 17. minutě, kdy střelou od modré vymetl horní levou pavučinu domácí branky Ondřej Paclík. Bohužel hned po 24ti sekundách prošla do sítě Orlů střela přes klubko hráčů - 2:2. Další šance si připsali v závěru třetiny Švub, Pirkl a Vogel. Nástup do druhé třetiny byl ve znamení velkého tlaku Orlů. Hned při prvním střídání operovali kolem branky Krč s Vogelem. Potom Vogel střílel těsně vedle a dobrou střelu měl Paclík. Ve 26. minutě se při dojíždění puku zranil náš útočník Vogel tak nešťastně, že musel být odvezen sanitkou do nemocnice na vyšetření. Poslední zprávy naštěstí vyvrátily těžké zranění. Ve 31. minutě se dostal do obrovské šance Pirkl a po něm se ocitl sám před brankou i Marek. Gól připsal až Tomáš Krč, který pronikl mezi obránci a blafákem parádně zakončil - 2:3 (viz úvodní foto). 31 sekund po něm prostřelil vše bombou od modré Tomáš Dvořák - 2:4. Ve třetí třetině chtěli hosté zvýšit důraz, ale místo toho neustále faulovali. Stálo je to sedm vyloučených a možnost něco se zápasem provést. Ve 44. minutě pojistil naše vedení v oslabení opět Tomáš Krč. Hosté sice po minutě snížili na 3:5, jenže to bylo z jejich strany vše. Orli měli několik dalších šancí - Markl, Kužílek, Pejcha, Drlík. V 53. minutě vstřelil krásný gól Pejcha. Puk opsal brankovou konstrukci a vylétl z branky. Oba týmy přestali hrát, ale rozhodčí Vepřovský k údivu celé haly utkání nepřerušil. Jasný gól viděli diváci i hráči obou táborů, jenom nikdo z rozhodčích. Orli přesto utkání s přehledem dovedli do vítězného konce.
Nebyl to pěkný hokej spíše boj. Domácí toho po hokejové stránce moc nepředvedli a od vyšší prohry je zachránil výborný brankář. Ve středu se nehraje a další utkání Orly doma v neděli 12. 11. od 17:00 proti SK Třebechovice.

ÚTERNÍ TRÉNINKY JUNIOŘI + DOROST + 9.TŘÍDA NA ZEMĚDĚLCE OD 14.5.2024

Úterní tréninky skupiny JUNIOŘI + DOROST + 9.TŘÍDA od 14.5.2024 na ZEMĚDĚLCE (hřiště, tělocvična, posilovna) 17:30 - 19:00 hodin!!

ČTVRTEK 16.5.2024 - TRÉNINKY ZRUŠENY!!

Ve čtvrtek 16.5.2024 jedeme do Ostravy na utkání mistrovství světa USA - FRANCIE. Ve čtvrtek budou tréninky žáků, přípravky a dorost +...