Po veliké bitvě a velmi dobrém výkonu prohráli Orli s Kohouty těsně 2:3.

Nimmerrichter - Pražák, Nastoupil, Mann, Dvořák, Bureš, Šlezingr, Marek - Vogel, Krč, Šembera - Pejcha, Kužílek, Verner - Švub, Pirkl, Drlík. Trenér Filip

HC Kohouti Česká Třebová:

Kadlc - Leder, Jelínek, Král, Jemelka, Blažej, Vašíček, Hradil - Martinec, Fúzik, Prachař, Pavlovský, Plášek, Rozlílek, Semorád, Ostřanský, Veverka, Vaňo. Trenér Marek

Branky a nahrávky: 11. Krč, 50. PPG Šembera (Krč) - 46. Fúzik, 49. Pavlovský (Prachař, Ostřanský), 54. Rozlílek (Martinec)

Vyloučení 5:8, využití 1:0, oslabení 0:0
Střely na branku 32:40 (7:8, 13:17, 12:15)

Diváci: 256

Po devítidenní přestávce čekalo náš tým derby s Českou Třebovou. Hrál se rychlý a dramatický hokej z obou stran. První třetina byla opatrná a vyrovnaná. Ve 4. minutě vyslal Pejcha nebezpečnou střelu z kruhu. V 7. minutě se dostal do šance v přesilové hře Pirkl. V 11. minutě zachytil Tomáš Krč puk v našem obranném pásmu a z pravého kruhu přesnou střelou nad lapačku brankáře Kadlce poslal Orly do vedení (viz úvodní foto). Zvýšit mohl Pirkl, který se obtočil kolem branky a nadvakrát zakončoval. Po něm naservíroval Kužílek Pejchovi puk před branku, ale jeho střelu brankář vyrazil těsně mimo. Další nebezpečnou střelu vyslal Šembera. Do druhé třetiny vlétli Kohouti jako uragán a zasypali naši branku střelami. Chvíli nám trvalo, než jsme se dostali zpátky do hry. Ve 29. minutě v situaci 2 na 1 poslal Pirkl Drlíkovi, který zakončil jen do brankáře. Po polovině utkání Kohouti znervózněli a začala se plnit trestná lavice. Ve 38. minutě se Orlům naskytla 65ti sekundová přesilovka 5 na 3, která přinesla jen střelu Krče. Po dvou třetinách jsme vedli nad favoritem stále 1:0. V úvodu třetí části tečoval Pejcha nebezpečně střelu před Kadlcem. Ve 46. minutě zazmatkovali naši hráči po několikrát odraženém puku u naší střídačky a Fúzik vyrovnal. Vzápětí se dostal Pirkl sám před brankáře Kohoutů, ale blafák nedotáhl. Po něm vyslal nebezpečnou přes obránce Dvořák. Ve 49. minutě jsme se dostali pod tlak. Nimmerrichter pouze vyrazil střelu Prachaře a nepokrytý Pavlovský zajistil Kohoutům vedení 1:2. Vzápětí byli krátce po sobě faulováni Marek a Dvořák. Orli přesilovku 5 na 3 bleskurychle využili k vyrovnání, když Krčovu nahrávku z rohu přesně umístil ze tří metrů do horní části branky Michal Šembera - 2:2. Bodový zisk byl blízko. Bohužel naše obrana v 54. minutě namazala puk přímo na hůl Martince a neobsazený Rozlílek utkání rozhodl brankou na 2:3. V závěrečném tlaku nepomohlo ani odvolání brankáře Nimmerrichtera a Kohouti těsně zvítězili 2:3.
Naši hráči podali velmi dobrý a bojovný výkon. Kamil Nimmerrichter v brance předváděl neskutečné zákroky. Orli vedli nad favoritem většinu utkání a nakonec těsně padli.
Partnerem utkání byla společnost Exvalos. Její jednatel pan Jaroslav Cach ocenil nejlepší hráče obou týmů - domácího Krče a hostujícího Pavlovského.

ÚTERNÍ TRÉNINKY JUNIOŘI + DOROST + 9.TŘÍDA NA ZEMĚDĚLCE OD 14.5.2024

Úterní tréninky skupiny JUNIOŘI + DOROST + 9.TŘÍDA od 14.5.2024 na ZEMĚDĚLCE (hřiště, tělocvična, posilovna) 17:30 - 19:00 hodin!!

ČTVRTEK 16.5.2024 - TRÉNINKY ZRUŠENY!!

Ve čtvrtek 16.5.2024 jedeme do Ostravy na utkání mistrovství světa USA - FRANCIE. Ve čtvrtek budou tréninky žáků, přípravky a dorost +...