neděle 17.12.2023, 17:00

TJ ORLI LanškrounBK Nová Paka

2:10 (1:2, 0:7, 1:1)

Nová Paka přivezla vánoční nadílku

Orli po převaze v první části ve druhé inkasovali šestkrát za 6:20 minut a nakonec prohráli 2:10

Ryšavý (27. - 28. Ďuriš) - T. Pražák, Nastoupil, Kužílek, Dvořák, Bureš, Mann, Marek - Krč, Vogel, Šembera - Pejcha, Drlík, Markl - Švub, Pirkl, Novotný - Gildain. Trenér Filip

BK Nová Paka:

Krinwald (41. Vizner) - Kotyza, Najman, Suvorov, Šípek, Had - Dvořák, Hric, Horyna, Nezbeda, Hnik, Malík, Nevyhoštěný, Foerster. Trenér Fedulov

Branky a nahrávky: 11. Bureš (Šembera), 49. Švub (Bureš) - 3. Nevyhoštěný (Hnik, Hric), 7. Horyna, 22. Nevyhoštěný (Horyna, Nezbeda), 23. Dvořák (Malík, Kotyza), 26. PPG Malík (Suvorov, Dvořák), 27. PPG Šípek (Nezbeda, Najman), 27. Suvorov (Hnik, Nevyhoštěný), 28. PPG Foerster (Malík, Dvořák), 36. Malík (Had, Suvorov), 54. Dvořák (Kotyza, Foerster)

Vyloučení 7:7, využití 0:3, oslabení 0:0
Střely na branku 29:37 (12:5, 7:21, 10:11)

Diváci: 150

Úvod utkání obstaralo ocenění dvoustého utkání v dresu Orlů útočníka Jakuba Pejchy. V utkání se náš tým musel obejít bez brankářské jedničky Nimmerrichtera. Nahradil ho dvacetiletý Milan Ryšavý, ale spoluhráči mu v premiéře za Orly vůbec nepomohli. Ve 3. minutě si obrana nerozebrala správně útočníky hostů a Nevyhoštěný z vrcholu kruhů přesnou střelou po ledě k tyči otevřel skóre. Vzápětí měl velkou šanci Novotný. V 7. minutě se puk od brusle vracejícího se Švuba odrazil tak nešťastně, že Horyna jel sám na branku a blafákem zvýšil na 0:2. Lanškrounské tato situace nezlomila a naopak si vypracovali slušnou převahu, podpořenou dvěma přesilovkami. V 11. minutě zavezl puk do útočného pásma Šembera a Tomáš Bureš po obkroužení branky zblízka snížil na 1:2. Potom Pejcha neprotlačil puk na brankovišti přes brankáře. Dobrou střelu měl Nastoupil. K naší škodě jsme z převahy další gól nepřidali.
Po přestávce náš tým dohrával neúspěšně přesilovku a pak to přišlo. Ve 22. minutě neobsazený Nevyhoštěný dorazil vyraženou střelu, pak Dvořák z pravého kruhu zvýšil na 1:4. Ve 25. minutě byl vyloučen Pirkl a s ním šel ven i protestující Krč. Nová Paka využila přesilovku 5 na 3 i následnou klasickou. Do naší branky nastoupil Ďuriš, ale na puk si sáhl jen když ho dvakrát lovil z klece. Orli inkasovali šestkrát během 6:20 minut a prohrávali hrozivě 1:8. Do branky se vrátil Ryšavý. Nájezd neproměnil Švub, stejný hráč nebezpečně střílel a v šanci byl i Pejcha. Ve 36. minutě další neobsazený hráč hostů zvýšil na 1:9.
Ve třetí třetině již hosté kontrolovali náskok a hra se vyrovnala. Novotný neproměnil sólový nájezd a potom v přesilovce promáchl dorážku do prázdné branky. Ve 49. minutě zakončil gólem obléhání branky hostů Vojtěch Švub. Poslední slovo měla znovu Nová Paka. V 54. minutě završil Dvořák desítku.
Nakonec z toho je nejvyšší porážka sezóny, první dvouciferná a upřímně řečeno se soupeřem, s kterým jsme to nečekali a s kterým jsme sehráli minimálně vyrovnané dvě třetiny. Partner utkání firma Komfi Lanškroun ocenila z rukou obchodní ředitelky Jany Slovákové jako nejlepší hráče hostujícího Jaroslava Dvořáka a našeho Filipa Kužílka.

ÚTERNÍ TRÉNINKY JUNIOŘI + DOROST + 9.TŘÍDA NA ZEMĚDĚLCE OD 14.5.2024

Úterní tréninky skupiny JUNIOŘI + DOROST + 9.TŘÍDA od 14.5.2024 na ZEMĚDĚLCE (hřiště, tělocvična, posilovna) 17:30 - 19:00 hodin!!

ČTVRTEK 16.5.2024 - TRÉNINKY ZRUŠENY!!

Ve čtvrtek 16.5.2024 jedeme do Ostravy na utkání mistrovství světa USA - FRANCIE. Ve čtvrtek budou tréninky žáků, přípravky a dorost +...