Orli porazili Poličku po dobrém výkonu už po sedmé v řadě.

Nimmerrichter - T. Pražák, Nastoupil, Kužílek, Paclík, Bureš, Mann, Šlezingr - Krč, Pirkl, Novotný - Pejcha, Jáneš, Markl - Švub, Drlík, Dvořák - Marek, Gildain. Trenér Filip

HC Spartak Polička:

Vít - Máša, Beran, Prokopec, Elis - Kunstmüller, Martinů, Krajíček, Slezák, Novotný, Malenovský, Střecha, Boštík, Vondra, Zobač. Trenér Grubhoffer

Branky a nahrávky: 12. Markl (Drlík, Pejcha), 19. Švub (Dvořák, Drlík), 27. Markl (Kužílek), 30. Markl (Kužílek, Pejcha), 37. PPG Paclík (Kužílek, Pejcha), 37. PPG Dvořák (Mann), 46. Nastoupil (Drlík), 51. Pirkl (Dvořák, Švub), 60. Markl (Kužílek) – 24. Martinů, 26. Malenovský (Zobač), 27. Střecha (Kunstmüller), 51. Střecha

Vyloučení 1:4, využití 2:0, oslabení 0:0
Střely na branku 41:34 (13:9, 14:11, 14:14)

Diváci: 123

V předposledním domácím zápase se museli Orli obejít bez útočníků Vogela a Šembery. Trenér tak musel přeskupit formace. Utkání nepřineslo pěkný hokej, spíše to byl boj o každý puk. Ve 12. minutě otevřel skóre Tomáš Markl, když dorazil střelu Drlíka. Byla to teprve čtvrtá střela na branku hostů. Vzápětí nastřelil Dvořák tyčku. V závěru třetiny se náš tým usadil nadlouho před branku Poličky a v 19. minutě přidal Vojta Švub druhou branku. Úvod druhé části nám vůbec nevyšel. Polička snížila po vyhraném buly v našem pásmu a po chybě našeho obránce ve 26. minutě vyrovnala. Po průniku nás poslal do vedení znovu Tomáš Markl, ale Poličce stačila k vyrovnání jen půl minuta. Ve 30. minutě dosáhl hattricku Tomáš Markl střelou z kruhu. Zápas se rozhodl v závěru třetiny. Za podražení Nastoupila šel na trestnou Elis a s ním za protesty Krajíček. Orli využili výhodu 5 na 3 ke vstřelení dvou branek. Nejprve prostřelil vše od modré Ondřej Paclík a pouhých 8 sekund po něm zvyšoval Tomáš Dvořák na 6:3. Ve třetí třetině se už dohrávalo. Další naše branky přidali Jan Nastoupil od modré, Oliver Pirkl po pěkné kombinaci a v poslední minutě přidal čtvrtý gól Tomáš Markl. Skóre mohlo být ještě vyšší, protože Orli nastřelili celkem pět tyček.
Partner utkání Truhlářství Michal Šembera vyhlásil nejlepším hráčem hostujícího Střechu a našeho Tomáše Markla. Vedle Tomáše si bodově polepšil čtyřmi nahrávkami Filip Kužílek. Další zápas odehrají Orli v neděli v Třebechovicích.