Utkání

Liga 9. tříd: Liga 9. tříd

neděle 24. 9. 2023

HC Orli LanškrounHC Lomnice nad Popelkou

0:8 (0:2, 0:3, 0:3)
čtvrtek 28. 9. 2023

HC Stadion VrchlabíHC Orli Lanškroun

10:1 (2:0, 4:1, 4:0)
neděle 1. 10. 2023

HC Orli LanškrounHC Chrudim

1:13 (0:6, 1:6, 0:1)
neděle 8. 10. 2023

Spartak Nové Město nad MetujíHC Orli Lanškroun

13:3 (6:0, 6:2, 1:1)
neděle 15. 10. 2023

HC Orli LanškrounSK Třebechovice p. O.

7:8 (3:3, 2:2, 2:3)
neděle 22. 10. 2023

HC Orli LanškrounHC Spartak Choceň

6:4 (3:1, 2:2, 1:1)
neděle 29. 10. 2023

HC Dvůr KrálovéHC Orli Lanškroun

17:1 (4:0, 6:0, 7:1)
sobota 4. 11. 2023

HC Lomnice nad PopelkouHC Orli Lanškroun

15:2 (4:1, 3:1, 8:0)
neděle 5. 11. 2023

HC Orli LanškrounHC Stadion Vrchlabí

4:6 (2:4, 1:1, 1:1)
neděle 12. 11. 2023

HC ChrudimHC Orli Lanškroun

7:4 (1:0, 4:1, 2:3)
neděle 19. 11. 2023

HC Orli LanškrounSpartak Nové Město nad Metují

2:7 (1:1, 0:2, 1:4)
sobota 25. 11. 2023

SK Třebechovice p. O.HC Orli Lanškroun

6:3 (1:0, 3:2, 2:1)
neděle 3. 12. 2023

HC Spartak ChoceňHC Orli Lanškroun

6:7 (4:0, 0:5, 2:2)
sobota 9. 12. 2023

HC Orli LanškrounHC Dvůr Králové

4:6 (0:2, 4:3, 0:1)
neděle 17. 12. 2023

HC Orli LanškrounHC Lomnice nad Popelkou

3:7 (0:3, 1:2, 2:2)
sobota 6. 1. 2024

HC Stadion VrchlabíHC Orli Lanškroun

4:0 (1:0, 0:0, 3:0)
neděle 14. 1. 2024

HC Orli LanškrounHC Chrudim

1:7 (0:1, 1:3, 0:3)
neděle 21. 1. 2024

Spartak Nové Město nad MetujíHC Orli Lanškroun

11:2 (3:0, 3:1, 5:1)
neděle 28. 1. 2024

HC Orli LanškrounSK Třebechovice p. O.

7:5 (1:1, 3:2, 3:2)
sobota 3. 2. 2024

HC Orli LanškrounHC Spartak Choceň

2:9 (1:2, 1:1, 0:6)
neděle 4. 2. 2024

HC Dvůr KrálovéHC Orli Lanškroun

9:4 (2:1, 5:2, 2:1)
neděle 11. 2. 2024

HC Lomnice nad PopelkouHC Orli Lanškroun

8:1 (3:0, 2:1, 3:0)
pátek 16. 2. 2024

HC ChrudimHC Orli Lanškroun

6:2 (3:0, 3:2, 0:0)
sobota 17. 2. 2024

HC Orli LanškrounHC Stadion Vrchlabí

1:8 (0:2, 1:2, 0:4)
neděle 25. 2. 2024

HC Orli LanškrounSpartak Nové Město nad Metují

3:6 (0:1, 0:2, 3:3)
sobota 2. 3. 2024

SK Třebechovice p. O.HC Orli Lanškroun

neděle 3. 3. 2024

HC Spartak ChoceňHC Orli Lanškroun

sobota 9. 3. 2024

HC Orli LanškrounHC Dvůr Králové

Rozpisy zápasů

SpravnySport

Aktuální články

Skončila základní část ligy mužů

Orli v ní potěšili 10. místem ze 17 účastníků, když získali 13 výher a 19 porážek. Přitom sedmkrát prohráli o jedinou branku.

Orli porazili třetí Hlinsko 6:5

Po výborném výkonu všech hráčů zdolali Orli v brankových dostizích velkého favorita a posunuli se na 10. místo po základní části ligy.

V Jaroměři 3:4 po prodloužení

Přes velmi dobrý výkon všech hráčů a stálou převahu vezeme domů jen jeden bod.