HC ChrudimHC Orli Lanškroun

7:4 (1:0, 4:1, 2:3)

HC Orli Lanškroun:

Šišán - Kakiš, Černohorský, Stránský, Vacek, Černá, Veselý, Sekáč, Troják, Minář, Stejskal. Trenér Ondráček.

Branky a nahrávky: 24. PPG Stránský, 46. Minář, 55. Minář, 57. Černá (Stránský, Stejskal)

Komentář

Devítka se ve druhé čtvrtině ligy rozehrává a slušný výkon předvedla i v Chrudimi, přestože nastoupila pouze s 10 hráči v poli. Domácí vedli, ale ve 24. minutě využil přesilovku svým 11. gólem sezóny Matyáš Stránský a snížil na 1:2. Až od poloviny utkání nás začala Chrudim přehrávat a do přestávky dalšími třemi brankami rozhodla. Ve třetí třetině to Orli ještě zkusili, ale dvě branky Matyáše Mináře a premiérová trefa Pavly Černé jen snížily prohru.

SpravnySport

Aktuální články

A-tým zahájil přípravu výhrou v Blansku 7:5

O výhře rozhodl obratem ve druhé třetině.

TURNAJ PEKAŘSTVÍ SÁZAVA

Na turnaji mužů se v sobotu 7. září představí vedle domácích Orlů také týmy Dynamiters Blansko HK a HC Náchod.

A-tým vyjel na led

Součástí přípravy bude i domácí turnaj pod záštitou hlavního partnera Orlů Pekařství a cukrářství Sázava.