HC Orli LanškrounSK Třebechovice p. O.

7:8 (3:3, 2:2, 2:3)

HC Orli Lanškroun:

Šišán - Schlegel, Chlup, Voráč, Kakiš, Černohorský - Stránský, Vacek, Černá, Sekáč, Veselý, Troják, Schober, Kryvonozhkin, Nečas, Zecha, Stejskal. Trenér Ondráček.

Branky a nahrávky: 1. Sekáč (Veselý), 6. Stránský (Kryvonozhkin), 10. Veselý (Černá), 33. Stránský, 39. Veselý (Černá), 47. Kryvonozhkin (Zecha), 55. Stejskal (Stránský).

První body nově vzniklého týmu 9. tříd byly blízko! Orlům patřil úvod a vedli už 3:0. Hosté do přestávky vyrovnali. Skóre vyrovnaného duelu se pak přelévalo ze strany na stranu. Lanškroun vedl 6:5, prohrával 6:7 a čtyři minuty před koncem 7:8. V závěru se naskytla více než minutová přesilovka 5 na 3, ale vyrovnat se už nepodařilo.

A-tým zahájil přípravu výhrou v Blansku 7:5

O výhře rozhodl obratem ve druhé třetině.

TURNAJ PEKAŘSTVÍ SÁZAVA

Na turnaji mužů se v sobotu 7. září představí vedle domácích Orlů také týmy Dynamiters Blansko HK a HC Náchod.

A-tým vyjel na led

Součástí přípravy bude i domácí turnaj pod záštitou hlavního partnera Orlů Pekařství a cukrářství Sázava.