6:3 (1:0, 3:2, 2:1)

HC Orli Lanškroun:

Šišán - Chlup, Schlegel, Černohorský, Kakiš - Veselý, Stránský, Černá - Vacek, Minář, Stejskal - Troják, Voráč. Trenér Ondráček.

Branky a nahrávky: 27. Sekáč, 30. Černá (Troják), 49. Stejskal (Sekáč)

Bohužel mělo utkání stejný průběh, jako ta předešlá. Ještě ve 36. minutě byl stav 2:2 po gólech Radima Sekáče a Pavly Černé. V závěru třetiny Orli inkasovali dvakrát během 19 sekund. Ve 49. minutě snížil František Stejskal na 3:4. Vyrovnat se ale nepodařilo a naopak domácí v přesilovce definitivně rozhodli.

V Litomyšli další prohra

Muži vzdorovali domácím jen 12 minut. Pak se projevila zkušenost soupeře a zápas skončil až příliš jednoznačně.

Muži vysoko prohráli s Moravskou Třebovou

Do poloviny vyrovnané utkání rozhodl Slovan během čtyř minut v závěru druhé třetiny.

Na Moravskou Třebovou zve kapitán

Na první domácí utkání mužů zve kapitán Orlů obránce Jan Nastoupil a přidává krátký rozhovor.