2:7 (1:1, 0:2, 1:4)

HC Orli Lanškroun:

Šišán - Chlup, Veselý, Černohorský, Kakiš, Troják, Voráč - Kryvonožkin, Stránský, Černá - Vacek, Minář, Stejskal - Schober, Zecha, Nečas. Trenér Ondráček.

Branky a nahrávky: 6. Zecha (Stejskal), 42. Černá (Stránský)

Veliká část utkání byla vyrovnaná. Orly poslal do vedení Jaroslav Zecha, ale soupeř v 9. minutě vyrovnal. Vyrovnaný stav vydržel až do závěru druhé třetiny. Pak při hře 4 na 4 hosté skórovali dvakrát během 21 sekund. Ve 42. minutě vykřesala naději Pavla Černá, když snížila na 2:3. Nové Město však dvěma góly odskočilo na 2:5 a výhru potvrdilo v poslední minutě.

V Litomyšli další prohra

Muži vzdorovali domácím jen 12 minut. Pak se projevila zkušenost soupeře a zápas skončil až příliš jednoznačně.

Muži vysoko prohráli s Moravskou Třebovou

Do poloviny vyrovnané utkání rozhodl Slovan během čtyř minut v závěru druhé třetiny.

Na Moravskou Třebovou zve kapitán

Na první domácí utkání mužů zve kapitán Orlů obránce Jan Nastoupil a přidává krátký rozhovor.