HC Orli LanškrounHC Spartak Choceň

6:4 (3:1, 2:2, 1:1)
Jan Ruščák | | 9. třída

Devítka si poradila s Chocní 6:4

Nově založený tým 9. třídy poprvé naplno bodoval a odpoutal se z poslední příčky.

HC Orli Lanškroun:

Šišán - Schlegel, Chlup, Voráč, Kakiš, Černohorský - Stránský, Vacek, Černá, Sekáč, Veselý, Troják, Schober, Kryvonozhkin, Nečas, Zecha, Stejskal. Trenér Ondráček.

Branky a nahrávky: 1. Kakiš (Nečas, Stránský), 10. Veselý (Kryvonozhkin, Nečas), 12. Kryvonozhkin, 30. Stránský (Vacek). 38. Stránský (Kryvonozhkin), 55. Stránský (Černá)

Orli vedli už od 1. minuty a na vyrovnávací branku Chocně odpověděli po 31 sekundách druhým gólem. Ve 12. minutě ujel v oslabení Kryvonozhkin a zvýšil na 3:1. V polovině zápasu přidal gól na 4:1 Stránský. Hosté dotahovali marně a Orli se mohli radovat z první výhry. Oporami byli brankář Šišán a produktivní duo Matyáš Stránský (3+1) a Hlib Kryvonozhkin (1+2).

ÚTERNÍ TRÉNINKY JUNIOŘI + DOROST + 9.TŘÍDA NA ZEMĚDĚLCE OD 14.5.2024

Úterní tréninky skupiny JUNIOŘI + DOROST + 9.TŘÍDA od 14.5.2024 na ZEMĚDĚLCE (hřiště, tělocvična, posilovna) 17:30 - 19:00 hodin!!

ČTVRTEK 16.5.2024 - TRÉNINKY ZRUŠENY!!

Ve čtvrtek 16.5.2024 jedeme do Ostravy na utkání mistrovství světa USA - FRANCIE. Ve čtvrtek budou tréninky žáků, přípravky a dorost +...