HC Orli LanškrounHC Dvůr Králové

4:6 (0:2, 4:3, 0:1)

HC Orli Lanškroun:

Šišán - Chlup, Schlegel, Kakiš, Troják - Kryvonožkin, Stránský, Nečas - Vacek, Minář, Stejskal - Veselý, Sekáč. Trenér Ondráček.

Branky a nahrávky: 23. Kakiš (Nečas), 25. Kakiš, 32. Schlegel (Mat. Stránský), 33. Mat. Stránský

Domácí utkání se tentokrát odehrálo v Moravské Třebové. Orli v úvodu druhé třetiny prohrávali už 0:3, ale pak zavelel k útoku dvěma góly David Kakiš. Po polovině utkání dalšími dvěma brankami zařídili vyrovnání David Schlegel a Matyáš Stránský. Bohužel se hosté znovu dostali do vedení gólem do šatny a v poslední části potvrdili výhru ve 48. minutě. Po dobrém výkonu další těsná prohra.

A-tým zahájil přípravu výhrou v Blansku 7:5

O výhře rozhodl obratem ve druhé třetině.

TURNAJ PEKAŘSTVÍ SÁZAVA

Na turnaji mužů se v sobotu 7. září představí vedle domácích Orlů také týmy Dynamiters Blansko HK a HC Náchod.

A-tým vyjel na led

Součástí přípravy bude i domácí turnaj pod záštitou hlavního partnera Orlů Pekařství a cukrářství Sázava.