HC Spartak ChoceňHC Orli Lanškroun

6:7 (4:0, 0:5, 2:2)

HC Orli Lanškroun:

Šišán - Chlup, Schlegel, Černohorský, Kakiš, Voráč - Kryvonožkin, Stránský, Černá - Vacek, Minář, Stejskal - Veselý, Troják, Nečas. Trenér Ondráček.

Branky a nahrávky: 28. Kryvonožkin, 28. Schlegel (Minář), 33. Stránský (Kakiš, Schlegel), 37. Veselý, 40. Stránský (Veselý, Minář), 49. Kryvonožkin (Nečas), 55. Schlegel (Veselý)

Devítka po bojovném výkonu získala druhou výhru v soutěži! Ta se ale nerodila snadno. Úvod patřil domácím a také se dostali brzy do vedení. Když Choceň v závěru první třetiny v rychlém sledu navýšila až na 0:4, nevypadalo to s námi dobře. Stav vydržel skoro do poloviny utkání. Pak k obratu zavelel v přesilovce Hlib Kryvonožkin - 1:4. Orly to nastartovalo a do druhé přestávky už vedli 5:4. Domácí ještě stačili vyrovnat, ale Orli dalšími dvěma brankami potvrdili skvělý obrat. Na výhře se nejvíce podíleli dvougóloví Matyáš Stránský, Hlib Kryvonožkin a David Schlegel a bilanci 1+2 si připsal Dominik Veselý.

A-tým zahájil přípravu výhrou v Blansku 7:5

O výhře rozhodl obratem ve druhé třetině.

TURNAJ PEKAŘSTVÍ SÁZAVA

Na turnaji mužů se v sobotu 7. září představí vedle domácích Orlů také týmy Dynamiters Blansko HK a HC Náchod.

A-tým vyjel na led

Součástí přípravy bude i domácí turnaj pod záštitou hlavního partnera Orlů Pekařství a cukrářství Sázava.