Výborné vystoupení žáků
V sobotu 6. prosince připravily oba naše týmu žáků soupeřům mikulášskou nadílku, když jim nastříleli dohromady 32 branek.
Starší žáci vstoupili do skupiny o konečné umístění až nečekaně drtivým vítězstvím v Chocni. Orli si tam otevřeli střelnici a nadělili domácím dvacet gólů!
Spartak Choceň - Orli Lanškroun 0:20 (0:5, 0:8, 0:7)
Branky: Blažková 5, Langr 4, Tomeš 3, Stránský 2, Navrátil 2, Špičák, Picek, Hác, Alexa, nahrávky: Tomeš 5, Stránský 3, Navrátil 2, Alexa 2, Hác, Kukula, Launer, Langr, Špičák
Mladší žáci hráli doma a soupeřem jim byl soused v tabulce z České Třebové. Zde byl zápas hodně vyrovnaný. Lépe začali Orli a vedli 3:0 a 4:2. Potom převzala taktovku utkání Lokomotiva, která otočila na 4:6. Po dvou třetinách vedli hosté 6:9. Ještě ve 48. minutě jsme prohrávali 7:10. Pak se Orli obrovsky vzchopili a fantastickým obratem pěti brankami otočili na výhru 12:10. Radost našich hráčů vidíte na fotografii těsně po zápase.
Orli Lanškroun - Lokomotiva Česká Třebová 12:10 (4:6, 2:3, 6:1)
Branky: Koubek 4, Motl 3, Kopp 2, Paukert, Pecháček, Majer, nahrávky: Kopp 4, Koubek 3, Motl 2, Majer, Teleščuk
Aktuální články
HRÁČI ZVOU NA PLAY-OFF
Na play-off zvou diváky v minirozhovorech opory Orlů.
Soupeřem Orlů bude Česká Třebová
V osmifinále play-off krajské ligy mužů se utkáme v derby sérii s týmem Lokomotiva Česká Třebová.
Orli šestí po základní části
Muži dosáhli v krajské lize na nejlepší umístění po základní části v historii. Jak to vidí trenér?

