Utkání

Junioři: Regionální liga Juniorů

pátek 23. 9. 2022

Loko Česká TřebováTJ ORLI Lanškroun

3:2 sn (1:0, 1:1, 0:1)
pátek 30. 9. 2022

TJ ORLI LanškrounHC Skuteč

11:1 (3:0, 6:0, 2:1)
neděle 2. 10. 2022

HC Wikov HronovTJ ORLI Lanškroun

11:2 (3:0, 4:1, 4:1)
pátek 7. 10. 2022

HC Lvi ChotěbořTJ ORLI Lanškroun

2:4 (1:2, 0:1, 1:1)
sobota 8. 10. 2022

TJ ORLI LanškrounHC Hlinsko Horses

6:5 (1:1, 1:2, 4:2)
sobota 15. 10. 2022

TJ ORLI LanškrounHC Jaroměř

1:6 (0:1, 1:4, 0:1)
pátek 21. 10. 2022

HC LitomyšlTJ ORLI Lanškroun

2:5 (1:1, 1:0, 0:4)
neděle 23. 10. 2022

HC Baroni OpočnoTJ ORLI Lanškroun

0:5
čtvrtek 27. 10. 2022

TJ ORLI LanškrounHC Spartak Choceň

2:6 (1:0, 0:4, 1:2)
sobota 29. 10. 2022

TJ ORLI LanškrounLoko Česká Třebová

4:2 (0:1, 1:0, 3:1)
pátek 4. 11. 2022

TJ ORLI LanškrounHC Krkonoše

4:2 (0:0, 2:1, 2:1)
neděle 13. 11. 2022

HC SkutečTJ ORLI Lanškroun

3:19 (2:8, 0:6, 1:5)
čtvrtek 17. 11. 2022

BK Nová PakaTJ ORLI Lanškroun

2:3 (0:1, 1:0, 1:2)
sobota 19. 11. 2022

TJ ORLI LanškrounHC Lvi Chotěboř

2:4 (1:1, 0:1, 1:2)
pátek 25. 11. 2022

HC Hlinsko HorsesTJ ORLI Lanškroun

4:6 (2:2, 1:2, 1:2)
sobota 26. 11. 2022

TJ ORLI LanškrounHC Litomyšl

10:1 (2:0, 4:1, 4:0)
pátek 2. 12. 2022

Spartak Nové Město nad MetujíTJ ORLI Lanškroun

4:5 sn (1:0, 3:1, 0:3)
neděle 4. 12. 2022

HC Spartak ChoceňTJ ORLI Lanškroun

3:4 sn (1:2, 2:1, 0:0)
pátek 9. 12. 2022

Loko Česká TřebováTJ ORLI Lanškroun

5:4 (0:0, 2:2, 3:2)
neděle 11. 12. 2022

TJ ORLI LanškrounHC Náchod

7:2 (3:0, 2:0, 2:2)
pondělí 2. 1. 2023

TJ ORLI LanškrounHC Skuteč

10:2 (3:0, 2:1, 5:1)
pátek 6. 1. 2023

HC Lvi ChotěbořTJ ORLI Lanškroun

3:4 sn
sobota 7. 1. 2023

TJ ORLI LanškrounHC Hlinsko Horses

3:4 sn (3:2, 0:1, 0:0)
pátek 13. 1. 2023

HC LitomyšlTJ ORLI Lanškroun

3:6 (1:4, 2:1, 0:1)
sobota 14. 1. 2023

TJ ORLI LanškrounHC Spartak Choceň

5:6 sn (2:2, 1:2, 2:1, 0:1)
pátek 20. 1. 2023

TJ ORLI LanškrounHC Bobři Valašské Meziříčí

5:3 (2:1, 2:2, 1:0)
neděle 29. 1. 2023

HC Spartak ChoceňTJ ORLI Lanškroun

2:3 (1:1, 1:2, 0:0)
pátek 10. 2. 2023

TJ ORLI LanškrounHC Frýdek Místek

7:5 (2:1, 3:2, 2:2)
sobota 11. 2. 2023

TJ ORLI LanškrounSK Horácká Slávia Třebíč

2:3 (0:1, 1:1, 1:1)
pátek 17. 2. 2023

HCM Warriors BrnoTJ ORLI Lanškroun

9:3 (3:1, 5:1, 1:1)
neděle 19. 2. 2023

HC Bobři Valašské MeziříčíTJ ORLI Lanškroun

7:3 (1:0, 5:1, 1:2)
pátek 24. 2. 2023

TJ ORLI LanškrounHC Spartak Choceň

4:8 (0:1, 1:5, 3:2)
neděle 26. 2. 2023

HC Frýdek MístekTJ ORLI Lanškroun

7:6 (5:1, 2:1, 0:4)
středa 1. 3. 2023

TJ ORLI LanškrounHCM Warriors Brno

1:8 (1:1, 0:2, 0:5)
čtvrtek 2. 3. 2023

SK Horácká Slávia TřebíčTJ ORLI Lanškroun

10:1 (2:0, 4:0, 4:1)

SpravnySport

Aktuální články

SPORTOVNÍ LÉKAŘSKÉ VYŠETŘENÍ NA SEZÓNU 2024-2025

SPORTOVNÍ LÉKAŘSKÉ VYŠETŘENÍ NA SEZÓNU 2024-2025 (všïchni hráči od ročníku 2015 a starší nutno mít klidové...

Letní soustředění

Týmy Orlů končí společnou letní přípravu.

DEN DĚTÍ PROBĚHL U HALY BÓŽI MODRÉHO ZA ÚČASTI TOMÁŠE FOŘTA

V sobotu 1.6. proběhl u haly Bóži Modrého DEN DĚTÍ - jednotlivá stanoviště FOTBAL, ATLETIKA, HOKEJ, LUKOSTŘELBA, DOPRAVNÍ HŘIŠTĚ a...