Orli nestačili na Warriors Brno a prohráli 3:9. Soupeř vede tabulku.

Holík - Zedníček, Jirků, Mann, T. Hrdina, Bureš, O. Peškar - Bednář, Gildain, Faltejsek - M. Peškar, Jáneš, Šedý - Fišer, Novotný, Dohnal. Trenér P. Jirků.

Branky: 13. Gildain (Bednář), 37. Gildain (Jirků), 44. Novotný (Bureš)

Diváci: 60

Komentář

Výhrou v Brně by se Orli dostali do čela nadstavby. Realita ale byla jiná. Ve 12. minutě šli domácí do vedení. Za necelých 40 sekund vyrovnal Daniel Gildain. Dále jsme měli výhodu přesilové hry. Tu se nepodařilo proměnit v gól. V 19 minutě Orli během 43 sekund dvakrát inkasovali. A po přestávce následoval další slepenec během 44 sekund. V polovině utkání přišli další dva údery domácích, kteří vedli už 7:1 a bylo hotovo. Do přestávky snížil znovu Daniel Gildain. Pak soupeř využil dvě přesilovky a konečnou podobu dal výsledku Matyáš Novotný.
Byla z toho druhá nejvyšší porážka v sezóně. Velkou zásluhu na ní měl šestibodový Daniel Dočekal 2+4. Warriors vedou tabulku bez ztráty bodu o tři body před dvojicí Třebíč, Lanškroun.
V neděli jedou junioři do Valašského Meziříčí a v pátek 24. února hostí od 19:00 v předposledním domácím utkání sezóny Spartak Choceň.