Utkání

Junioři: Regionální liga Juniorů

pátek 17. 9. 2021

TJ ORLI LanškrounHC Baroni Opočno

6:1 (2:0, 2:1, 2:0)
sobota 18. 9. 2021

TJ ORLI LanškrounLoko Česká Třebová

0:7 (0:1, 0:3, 0:3)
pátek 24. 9. 2021

HC LitomyšlTJ ORLI Lanškroun

9:5 (4:2, 2:1, 3:2)
sobota 25. 9. 2021

TJ ORLI LanškrounHC Spartak Choceň

5:2 (4:1, 0:0, 1:1)
5. kolo, pátek 1. 10. 2021

SK Třebechovice p. O.TJ ORLI Lanškroun

2:8 (1:2, 1:2, 0:4)
6. kolo, pátek 8. 10. 2021

HC Baroni OpočnoTJ ORLI Lanškroun

2:4 (0:2, 2:0, 0:2)
7. kolo, sobota 9. 10. 2021

Loko Česká TřebováTJ ORLI Lanškroun

2:0 (0:0, 0:0, 2:0)
8. kolo, sobota 16. 10. 2021

TJ ORLI LanškrounHC Litomyšl

0:3 (0:0, 0:0, 0:3)
9. kolo, pátek 22. 10. 2021

HC Spartak ChoceňTJ ORLI Lanškroun

1:6 (0:1, 1:0, 0:5)
pátek 5. 11. 2021

HC KrkonošeTJ ORLI Lanškroun

4:6 (1:3, 1:0, 2:3)
pátek 12. 11. 2021

TJ ORLI LanškrounBK Nová Paka

5:1 (2:0, 1:0, 2:1)
sobota 13. 11. 2021

HC JaroměřTJ ORLI Lanškroun

3:4 sn (1:1, 0:2, 2:0)
10. kolo, středa 17. 11. 2021

TJ ORLI LanškrounSK Třebechovice p. O.

11:3 (4:0, 2:2, 5:1)
pátek 19. 11. 2021

TJ ORLI LanškrounHC Náchod

3:2 sn (1:0, 1:1, 0:1)
neděle 21. 11. 2021

HC Wikov HronovTJ ORLI Lanškroun

7:1 (1:1, 2:0, 4:0)
pátek 3. 12. 2021

TJ ORLI LanškrounLoko Česká Třebová

5:6 (2:2, 1:1, 2:3)
sobota 11. 12. 2021

TJ ORLI LanškrounHC Spartak Choceň

3:2 sn (2:0, 0:1, 0:1)
pátek 17. 12. 2021

SK Třebechovice p. O.TJ ORLI Lanškroun

2:8 (0:3, 2:2, 0:3)
sobota 18. 12. 2021

HC Baroni OpočnoTJ ORLI Lanškroun

0:9 (0:3, 0:0, 0:6)
čtvrtek 6. 1. 2022

Loko Česká TřebováTJ ORLI Lanškroun

0:3 (0:1, 0:1, 0:1)
pátek 14. 1. 2022

HC Spartak ChoceňTJ ORLI Lanškroun

4:3 (2:1, 1:1, 1:1)
neděle 23. 1. 2022

HC Bobři Valašské MeziříčíTJ ORLI Lanškroun

4:2 (1:1, 3:0, 0:1)
pátek 28. 1. 2022

Hokejový klub OpavaTJ ORLI Lanškroun

3:2 sn
pátek 4. 2. 2022

Loko Česká TřebováTJ ORLI Lanškroun

5:4 (1:2, 4:2, 0:0)
sobota 5. 2. 2022

TJ ORLI LanškrounSK Horácká Slávia Třebíč

1:2 (0:2, 1:0, 0:0)
pátek 11. 2. 2022

TJ ORLI LanškrounHC Bobři Valašské Meziříčí

0:4 (0:1, 0:3, 0:0)
sobota 12. 2. 2022

TJ ORLI LanškrounHokejový klub Opava

4:5 sn (0:1, 0:3, 4:0)
pátek 18. 2. 2022

TJ ORLI LanškrounHC Lvi Břeclav

4:5 sn (2:2, 1:2, 1:0)
sobota 19. 2. 2022

TJ ORLI LanškrounLoko Česká Třebová

3:4 (0:2, 1:2, 2:0)
středa 23. 2. 2022

TJ ORLI LanškrounHC Lvi Břeclav

3:8 (1:3, 0:4, 2:1)
pátek 25. 2. 2022

SK Horácká Slávia TřebíčTJ ORLI Lanškroun

11:0 (2:0, 6:0, 3:0)
pátek 4. 3. 2022

Hokejový klub OpavaTJ ORLI Lanškroun

3:2 (1:1, 1:1, 1:0)
neděle 6. 3. 2022

HC Lvi BřeclavTJ ORLI Lanškroun

7:1 (4:0, 0:1, 3:0)
úterý 8. 3. 2022

HC Bobři Valašské MeziříčíTJ ORLI Lanškroun

6:5 sn (0:1, 0:2, 5:2)
pátek 11. 3. 2022

Loko Česká TřebováTJ ORLI Lanškroun

3:5 (2:4, 0:0, 1:1)
neděle 13. 3. 2022

TJ ORLI LanškrounSK Horácká Slávia Třebíč

1:10 (1:4, 0:3, 0:3)

SpravnySport

Aktuální články

SPORTOVNÍ LÉKAŘSKÉ VYŠETŘENÍ NA SEZÓNU 2024-2025

SPORTOVNÍ LÉKAŘSKÉ VYŠETŘENÍ NA SEZÓNU 2024-2025 (všïchni hráči od ročníku 2015 a starší nutno mít klidové...

Letní soustředění

Týmy Orlů končí společnou letní přípravu.

DEN DĚTÍ PROBĚHL U HALY BÓŽI MODRÉHO ZA ÚČASTI TOMÁŠE FOŘTA

V sobotu 1.6. proběhl u haly Bóži Modrého DEN DĚTÍ - jednotlivá stanoviště FOTBAL, ATLETIKA, HOKEJ, LUKOSTŘELBA, DOPRAVNÍ HŘIŠTĚ a...