Sázava Bakery Cup zná los

Třetí ročník turnaje mužů nabírá jasnější obrysy.

Již tradiční turnaj mužů se letos představí ve dnech 2. - 4. září v naší HBM pod názvem hlavního partnera Orlů Pekařství a cukrářství Sázava - Sázava Bakery Cup. Anglický název byl zvolen, protože si turnaj dělá ambice stát se mezinárodním. Už v tomto roce byla účast zahraničního týmu velmi blízko, ale nakonec se nepodařila dotáhnout.
Pořadatelský tým v těchto dnech uzavřel seznam účastníků a nalosoval pořadí zápasů. V září uvidíme v zajímavé konfrontaci silných týmů různých krajských lig kromě domácích Orlů Lanškroun loňské vítěze HC Střelce Jindřichův Hradec (Jihočeský kraj), předloňské vítěze Hokej Uherský Ostroh (Zlínský kraj) a nováčka Dynamiters Blansko HK (Jihomoravský kraj). Novinkou je, že se nebudou hrát dvojzápasy na 30 minut, ale klasická utkání 3x20 minut. Každý tým tak odehraje tři zápasy.

12:30 Lanškroun - Blansko

Vyhlášení by mělo být v neděli asi ve 14:45 hodin. Aktuální informace k turnaji naleznete na stránkách Orlů v sekci A-tým pod odkazem Turnaj Sazava Bakery Cup.

ÚTERNÍ TRÉNINKY JUNIOŘI + DOROST + 9.TŘÍDA NA ZEMĚDĚLCE OD 14.5.2024

Úterní tréninky skupiny JUNIOŘI + DOROST + 9.TŘÍDA od 14.5.2024 na ZEMĚDĚLCE (hřiště, tělocvična, posilovna) 17:30 - 19:00 hodin!!

ČTVRTEK 16.5.2024 - TRÉNINKY ZRUŠENY!!

Ve čtvrtek 16.5.2024 jedeme do Ostravy na utkání mistrovství světa USA - FRANCIE. Ve čtvrtek budou tréninky žáků, přípravky a dorost +...