Jan Ruščák | | A-Tým

Orli zkouší hráče z USA

Až ze Spojených států amerických přiletěl zabojovat o A-tým útočník Cam O`Brien.

Camovi je 22 let a v USA naposledy hrál za tým Summit City Distillers v nižší lize APHL, která se hraje na východním pobřeží. Jak sám řekl, zdá se mu evropský styl hokeje bližší, než zámořský. Teď má možnost si to ověřit a jeho cílem je vybojovat místo v kádru A-týmu Orlů. Ačkoliv byl po dlouhé cestě přes Atlantik velmi unavený, hned se zapojil do úterního tréninku mužstva. Welcome to Eagles!

SpravnySport

Aktuální články

Dětský sportovní den

V sobotu 30. května mohli opět lanškrounské děti oslavit svůj svátek pohybem.

PŘIJĎTE MEZI NÁS!!

V pondělí 4.května zahájily všechny naše mládežnické kategorie letní přípravu na sezónu 2026-2027, která bude ukončena letním...

Letní hokejové zajímavosti

I v takzvané okurkové sezóně se objevují zajímavé informace z týmů krajské ligy mužů.