Jan Ruščák | | A-Tým

Nejbližší zápasy Orlů

O tomto víkendu se doma nepředstaví ani muži ani junioři.

Junioři zajíždí dvakrát na Vysočinu - v sobotu do Hlinska a v neděli do Chotěboře. Stejný směr naberou i muži, kteří zakončí první polovinu základní části v neděli na ledě velkého favorita v Hlinsku.

HC HLINSKO HORSES v podstatě po celou dobu vede ligu, když zatím prohráli v základní hrací době jediné utkání. Hráli výborně už v závěru minulé sezóny. Přes léto ještě posílili obranu. Přišli Jan Oliva z prvoligového Béčka Pardubic a hlavně Martin Lojek, hráč který má na kontě 5 zápasů v NHL za Floridu Panthers, 3 sezóny v nižší AHL a 6 sezón v Třinci, se kterým v roce 2011 slavil titul.

Doma budou hrát muži dvakrát v příštím týdnu. Ve středu 6. 12. od 19:00 proti HC TRUTNOV. Ten je devátý o jedinou příčku před Orly. První zápas jsme prohráli 3:5. V neděli 13. 12. přijede další velmi silný soupeř SPARTAK NOVÉ MĚSTO NAD METUJÍ. Druhý tým tabulky má suverénně nejproduktivnější útok v soutěži, který jako jediný nastřílel už přes 100 branek. V kádru jsou i první a třetí hráč bodování, neboli Štěpán Matějček (17+20=37) a Jan Řezníček (12+17=29). První utkání prohráli Orli těsně 5:6, začíná se tradičně v 17:00 hodin.

Přijďte si odpočinout od předvánočního shonu a podpořit Orly v zápasech s těžkými soupeři.

SpravnySport

Aktuální články

SPORTOVNÍ LÉKAŘSKÉ VYŠETŘENÍ NA SEZÓNU 2024-2025

SPORTOVNÍ LÉKAŘSKÉ VYŠETŘENÍ NA SEZÓNU 2024-2025 (všïchni hráči od ročníku 2015 a starší nutno mít klidové...

Letní soustředění

Týmy Orlů končí společnou letní přípravu.

DEN DĚTÍ PROBĚHL U HALY BÓŽI MODRÉHO ZA ÚČASTI TOMÁŠE FOŘTA

V sobotu 1.6. proběhl u haly Bóži Modrého DEN DĚTÍ - jednotlivá stanoviště FOTBAL, ATLETIKA, HOKEJ, LUKOSTŘELBA, DOPRAVNÍ HŘIŠTĚ a...