Jan Ruščák | | Junioři

Junioři zahájili výhrou

Na ledě velkého rivala v Chocni vyhráli po boji 7:6.

Holík - Zedníček, O. Pražák, M. Peškar, T. Hrdina, J. Jirků, J. Březina - Dohnal, Novotný, Šudoma - Jáneš, Dostál, Hanzlíček - K. Březina, Vícha. Trenér P. Jirků

Branky: 9. PPG Novotný (Jáneš, Peškar), 21. Dostál (Peškar), 40. PPG Peškar (Zedníček, Jáneš), 40. Novotný (Vícha, Dohnal), 43. Šudoma (K. Březina, Hanzlíček), 55. PPG Novotný (Jirků, Jáneš), 59. Peškar (Novotný, Hrdina)

Junioři vstoupili do regionální ligy skvěle, když porazili rivala z Chocně na jeho ledě 7:6. V první třetině otevřel skóre v přesilovce Matyáš Novotný a už ve 13. sekundě druhé části zvyšoval Tadeáš Dostál na 2:0. V polovině utkání ale domácí vyrovnali. Orli ovšem měli excelentní závěr této části, když v poslední minutě přidali dva góly. Ve 43. minutě zvýšil Martin Šudoma už na 5:2. Choceň to nezlomilo a v 53. minutě vedla 6:5. Závěr ovšem patřil Lanškrounu. V 55. minutě Matyáš Novotný v přesilovce vyrovnal a 69 sekund před koncem přidal rozhodující branku Marek Peškar.