Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Soupiska

 

Muži: Přípravné utkání 2020 - 2021

 
číslo post jméno narozen věk výška cm váha kg hůl
Brankář Marek Bezstarosti 25.3.2003 17 let
31 Brankář Radek Ehrenbergr 16.8.1982 38 let
Brankář Jan Faltus 3.8.1999 21 let
33 Brankář Ondřej Šolc 17.3.1993 27 let
15 Obránce Jan Boruch 1.7.1992 28 let
Obránce Tomáš Bureš 4.9.2003 17 let
Obránce Michal Dohnal 13.4.1997 23 let 183 82 L
36 Obránce David Doležal 13.7.2000 20 let L
Obránce Michal Macháček 8.6.2002 18 let
Obránce Štěpán Mann 6.7.2003 17 let P
Obránce Jan Moučka 25.5.2000 20 let
42 Obránce Matěj Nevrlý 26.4.1993 27 let
Obránce Ott 2001 20 let
44 Obránce Tomáš Pražák 24.5.1994 26 let
9 Obránce Dominik Šlezingr 6.11.2002 18 let
67 Utočník Denis Blecha 17.1.1999 22 let
86 Utočník Jakub Čada 9.5.1999 21 let
Utočník Matěj Drlík 6.8.2001 19 let
Utočník Daniel Gildain 11.9.2003 17 let
35 Utočník Jiří Hepnar 21.7.2001 19 let
94 Utočník Radovan Holub 22.3.1994 26 let
Utočník Ondřej Hubálek 12.9.2002 18 let
20 Utočník Michal Janík 25.5.1996 24 let
7 Utočník Filip Kužílek 18.10.1995 25 let
18 Utočník Ondřej Marek 16.10.1999 21 let
21 Utočník Tomáš Markl 21.3.1995 25 let P
Utočník Jan Markytán 20.7.2002 18 let
Utočník Jan Nastoupil 12.9.1994 26 let
56 Utočník Ondřej Paclík 19.9.2001 19 let
8 Utočník Jakub Pejcha 8.3.1986 34 let
Utočník Šimon Preisner 26.2.2001 19 let
19 Utočník Jan Řehák 5.7.1993 27 let
Utočník Radek Vogel 8.1.2001 20 let

Soupisky týmů
 
Muži:
 
 
 
Junioři:
 
 
 
Dorost:
 
 
 
Starší žáci:
 
 
 
Mladší žáci:
 
 
 
5. třída:
 
 
 
4. třída:
 
 
 
2. a 3. třída:
 
 
 
Přípravka:
 
 
 
SpravnySport
Aktuální články
ODDÍLOVÉ PŘÍSPĚVKY SEZÓNA 2020/2021 - DOPLATIT DO 31.1.2021!!!

Oddílové příspěvky za sezónu 2020/2021 prosím o doplacení do 31.1.2021!!

 
OD 27.12. PŘÍPRAVA VŠECH KATEGORIÍ PŘERUŠENA

Od neděle 27.12. příprava všech kategorií opět přerušena po zpřísnění opatření vládou České republiky po přechodu do stupně č.5

 
HALA BÓŽI MORÉHO JE OD PÁTKU 18.12. OPĚT UZAVŘENA!!

Na základě pondělního rozhodnutí vlády ČR jsou od pátku 18.12.2020 opět UZAVŘENA všechna vnitřní sportoviště...

 
PLÁN TRÉNINKŮ OD 7.12.2020 - ROZDĚLENÍ DO SKUPIN
 
O systému Českého hokeje s Filipem Pešánem
 
Týden hokeje listopad 2020
 
VLÁDNÍ NAŘÍZENÍ PLATNÁ OD 22.10.2020
 
Ve Světlé muži opět těsně bez bodů
 
HALA BÓŽI MORÉHO JE OD PONDĚLÍ 12.10. UZAVŘENA!!
 
Kohouti přijeli rozcupovat Orly
 
Utkání
Muži | Neděle 11.10.2020, 17:00
5. kolo
2:1
HC Světlá nad Sázavou - Lanškroun
 
Junioři | Sobota 26.09.2020, 18:00
HCM Jaroměř - TJ ORLI Lanškroun
9:4 (1:2, 3:1, 5:1)
 
Dorost | Neděle 27.09.2020, 11:15
TJ Orli Lanškroun - HC Spartak Choceň
4:5 (1:0,1:4, 2:1)
 
Mladší žáci | Sobota 10.10.2020, 10:30
HC Lvi Chotěboř - TJ Orli Lanškroun
8:1 (4:1, 1:0, 3:0)
 
Mladší žáci | Sobota 30.01.2021, 10:15
HC Spartak Polička - TJ Orli Lanškroun
 
5. třída | Neděle 11.10.2020, 09:00
TJ Orli Lanškroun - HC Litomyšl
14:7 (4:2, 4:3, 6:2)
 
 
Orli Lanškroun 2020 RSS