TJ ORLI LanškrounHC Lvi Břeclav

4:5 sn (2:2, 1:2, 1:0)
Jan Ruščák | | Junioři

Junioři prohráli s Břeclaví na samostatné nájezdy

Junioři prohráli doma s Břeclaví 4:5 na samostatné nájezdy a bodově se dotáhli na předposlední Českou Třebovou.

Bezstarosti - Zedníček, Šlezingr, Bureš, Jirků, Krejčí, O. Pražák - Novotný, Macháček, P. Dohnal - Jáneš, Mann, Luka - J. Hrdina, Diviš, Radkovský. Trenér Vicenec.

15. Dohnal (Novotný, Šlezingr), 16. Šlezingr (Macháček), 30. Jáneš (Macháček), 47. PPG Dohnal (Macháček)

Opět očima dcery Katky: V úvodu utkání jsme ztráceli puky, neobsazovali hráče před brankou a brzy prohrávali 2:0. V 15. minutě Dohnal do prázdné branky snížil a po minutě po skvělé nahrávce našel Šlezingr skulinku v brance - 2:2. Ve druhé třetině byla hra vyrovnaná. Soupeř zvýšil, ale po čtyřech minutách Jáneš vyrovnal. Před odchodem do šaten Břeclav zvýšila na 3:4. V poslední třetině padl jediný gól, když v přesilové hře vyrovnal Patrik Dohnal. Další branka nepadla a rozhodovaly nájezdy. Za nás trefil Macháček a Mann, ale rozhodla až sedmá série, ve které byli šťastnější hosté.