4:6 (1:1, 2:3, 1:2)

Faltus - F. Kužílek, Pražák, Křivohlávek, Moučka, Mann, Bureš - Pejcha, Pirkl, Nastoupil - Švub, Šembera, Vogel - Macháček, Boruch, Radkovský - Zedníček, Preisner, Dohnal. Trenér R. Kužílek

12. Pirkl (Pejcha), 37. PPG Vogel (Moučka), 38. PPG Mann (Pirkl, Kužílek), 53. PPG Křivohlávek (Švub) - 20. Filip (Šíp), 23. Marek (Filip), 28. Blaháček (Krč, Cach), 33. Dubovčí (Cach), 52. Krč (Cach, Faltus), 59. PPG Čikl (Krč)

Vyloučení 4:5, využití 3:1, oslabení 0:0

V první třetině se hrál rychlý hokej a hra byla vyrovnaná. První gól vstřelili Orli v 7. minutě, ale hlavní rozhodčí ho neuznal. Až ve 12. minutě otevřel skóre Oliver Pirkl. Měli jsme další šance, Pejcha se ocitl sám před brankářem, Vogel nastřelil tyč. Vyrovnání hostů přišlo z nevinné akce 23 sekund před sirénou. Ve druhé části jsme se nechali strhnout příliš do útočení a velmi dobře hrající soupeř nás dokázal několikrát přečíslit. Honza Faltus na vše nestačil a výsledkem byl stav 1:4 ve 33. minutě. Do hry nás vrátilo dvojnásobné vyloučení Slovanu. 73 sekundovou přesilovku 5 na 3 jsme zužitkovali parádně. Nejprve se prosadil Radek Vogel a chvíli po něm Štěpán Mann. Stav 3:4 vydržel až do přestávky. V úvodu třetí části měli pro změnu hosté 80 sekund přesilovku 5 na 3. Výborně hrající Orli s velkým nasazením a bojovností oslabení ustáli. A přišli další šance. Křivohlávek nezametl puk do odkryté branky, v další přesilovce měl dvě velké šance Vogel. Nedáš - dostaneš potvrdil Slovan a zvýšil na 3:5. Hned po minutě zužitkoval další přesilovku krásnou střelou výborně hrající Milan Křivohlávek. Orli byli v této fázi lepším týmem. Blízko vyrovnání byl v 56. minutě Švub, který nedal sólový nájezd, brzy po něm předvedl drzý průnik až na brankoviště Kužílek. Vyrovnat se bohužel nepodařilo a naopak Moravská Třebová pečetila výsledek v další přesilové hře.