Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.
Neděle 26.09.2021, 17:00

HC Spartak Choceň - TJ ORLI Lanškroun

10:4

2:1, 3:1, 5:2)

1:04 Vlček(P. Prachař), 11:15 PPG Novák (Šeda), 25:25 Martinec (L. Pilař), 34:25 SHG Knytl (Vlček, P. Prachař), 38:05 Šeda (Martinec, Lichtág), 40:23 L. Pilař (Půlpán, Novák), 47:32 Půlpán (Martinec, L. Pilař), 57:02 L. Pilař (Půlpán, Martinec), 57:52 P. Prachař (Vlček), 58:54 Půlpán (Lichtág) - 7:42 Markl (Kužílek), 32:29 Vyskočil (Vogel), 43:05 Švub (Drlík, Vogel), 54:16 PPG Vogel (Švub, Kužílek)

Vyloučení 5:1, využití 1:1, oslabení 0:1

HC Spartak Choceň:

TJ ORLI Lanškroun: Faltus - Pražák, Doležal, Vyskočil, Kužílek, Macháček, Bureš - Pejcha, Řehák, Markl - Švub, Drlík, Vogel - Malý, Čada, Dohnal - Marek

Komentář

Los poslal v úvodním kole naše muže na led jednoho z favoritů - Chocně. Orli nezachytili úvodní nápor domácích a už po 64 sekundách prohrávali. První gól Orlů v sezóně a zároveň vyrovnání zařídila sehraná dvojice Filip Kužílek a zakončující Tomáš Markl. Ve 12. minutě Spartak znovu vedl po využité přesilovce. Ve druhé třetině Choceň navýšila skóre na 3:1. Hned po minutě domácí faulovali a Radek Vogel dostal možnost trestného stříleni. Neproměnil, ale vše napravil ve 33. minutě kdy nahrál na branku Martinovi Vyskočilovi - 3:2. A právě v závěru druhého dějství se zápas rozhodl. Orli byli ve druhé třetině lepším týmem. Ve 35. minutě vybojovali Orli výhodu přesilovky, jenže po 17 sekundách inkasovali. Vzápětí rozhodčí vyloučil dalšího choceňského hráče a nám se naskytla luxusní šance při jedenapůlminutové přesilovce 5 na 3. Nevyužili jsme a krátce po návratu hráčů z trestné lavice domácí skórovali. Navíc opět hned po 23 sekundách třetího dějství přišel hřebíček do rakve našich snah - 6:2. Ještě jsme se pokusili o zvrat brankami Vojtěcha Švuba a Radka Vogela v přesilovce, ale v závěru jsme odpadli a po třech brankách během  necelých dvou minut inkasovali zbytečnou desítku.