POZVÁNKA NA ZÁPAS MUŽŮ

V neděli k nám přijede posílený Spartak Choceň.

Ke druhému domácímu utkání ligy mužů zavítá do Lanškrouna Spartak Choceň. V Chocni nebyli po loňské sezóně spokojeni s výkony i umístěním a vyměnili polovinu hráčů. Hned šest nových tváři přišlo od třebovských Kohoutů, zejména velmi produktivní duo Jakub Martinec a Jan Semorád (dále obránci Blažej, Leder a Koutecký a útočník Stolín). Z Hlinska přišel brankář Hanák, do obrany odchovanec Havlíčkova Brodu Vacek a do útoku zkušený Nedvídek (5 sezón extraliga v Hradci Králové, naposled Šumperk). Zůstaly opory Prachař a Krejza.

Posílení se projevilo tak, že Spartak zatím drží druhé místo za Moravskou Třebovou, když porazil Hlinsko a Litomyšl. Orlům se start příliš nevydařil a pokusí se zabojovat o první body. Čekáme pěkný hokej před dobrou diváckou kulisou. Zapas se odehraje v neděli 20. října od 17:00 hodin.

V Litomyšli další prohra

Muži vzdorovali domácím jen 12 minut. Pak se projevila zkušenost soupeře a zápas skončil až příliš jednoznačně.

Muži vysoko prohráli s Moravskou Třebovou

Do poloviny vyrovnané utkání rozhodl Slovan během čtyř minut v závěru druhé třetiny.

Na Moravskou Třebovou zve kapitán

Na první domácí utkání mužů zve kapitán Orlů obránce Jan Nastoupil a přidává krátký rozhovor.