Miroslav Vicenec |

PARTNER KLUBU FIRMA SCHAEFFLER

Dlouhodobý partner klubu firma Schaeffler.

Jako přední světový dodavatel pro automobilový a průmyslový sektor prosazuje skupina Schaeffler již více než 75 let průlomové vynálezy a vývoj v oblasti pohybu a mobility. Díky inovativním technologiím, produktům a službám pro elektrickou mobilitu, pohony s nízkou spotřebou CO₂, řešení podvozků, Průmysl 4.0, digitalizaci a obnovitelné energie je společnost spolehlivým partnerem pro to, aby byl pohyb a mobilita efektivnější, inteligentnější a udržitelnější – celý životní cyklus. Technologická společnost vyrábí vysoce přesné komponenty a systémy pro aplikace hnacích ústrojí a podvozků, jakož i řešení pro valivá a kluzná ložiska pro velké množství průmyslových aplikací. Skupina Schaeffler dosáhla v roce 2023 obratu 16,3 miliardy EUR a je s přibližně 83 400 zaměstnanci jednou z největších rodinných společností na světě.

 

Již více než dvě desetiletí je skupina Schaeffler aktivně přítomna na českém trhu, kde se může pochlubit silným týmem více jak 1000 zaměstnanců rozmístěným ve dvou výrobních závodech v Lanškrouně a Svitavách. Hlavním zaměřením společnosti Schaeffler Lanškroun je výroba kombinovaných nástrojů, vstřikovacích forem a náhradních dílů používaných při výrobě ložisek v rámci skupiny Schaeffler. Kromě toho se v areálu nachází nejmodernější zařízení na vstřikování plastů, vybavené nejmodernějšími vstřikovacími lisy. Schaeffler Svitavy se nachází uprostřed rozšiřování nového výzkumného a vývojového (R&D) centra, věnovaného rozvoji a inovaci základního produktu společnosti – termoregulačního modulu, s aplikacemi i v sektoru elektromobility.

SpravnySport

Aktuální články

ÚTERNÍ TRÉNINKY JUNIOŘI + DOROST + 9.TŘÍDA NA ZEMĚDĚLCE OD 14.5.2024

Úterní tréninky skupiny JUNIOŘI + DOROST + 9.TŘÍDA od 14.5.2024 na ZEMĚDĚLCE (hřiště, tělocvična, posilovna) 17:30 - 19:00 hodin!! 

ČTVRTEK 16.5.2024 - TRÉNINKY ZRUŠENY!!

Ve čtvrtek 16.5.2024 jedeme do Ostravy na utkání mistrovství světa USA - FRANCIE. Ve čtvrtek budou tréninky žáků, přípravky a dorost +...

TERMÍNY LETNÍHO SOUSTŘEDĚNÍ V HEROLTICÍCH - ČERVEN 2024

Termíny letního soustředění v Herolticích, která proběhnou v rámci letní přípravy v červnu:7. - 9.6.2024 - MUŽI14. - 16.6.2024 -...