TJ ORLI LanškrounHC Kohouti Česká Třebová

1:14 (1:6, 0:6, 0:2)

Kohouti přijeli rozcupovat Orly

Muži tentokrát Českou Třebovou nepotrápili a odnesli si příděl 1:14.

Faltus, 21:24 Ehrenberger - Doležal, Pražák, Bureš, Moučka, Rozbroj, Šlezinger - Marek, Kužílek, Markl - Pejcha, Řehák, Drlík - Mann, Hepnar, Gildain - Blecha, Čada, Holub - Nastoupil. Trenér Kužílek

18:22 Markl (Kužílek) - 7:13 PPG Fúzik (Sedlák), 15:15 PPG Veverka (Plášek, Polodna), 15:27 TS Augustin, 17:33 Sedlák (Augustin, Fúzik), 18:39 Filip (Hemský, Král), 19:11 Sedlák (Polodna, Pažourek), 21:13 Fúzik (Augustin), 21:24 Filip (Křečan), 23:48 Fúzik (Augustin, Sedlák), 31:06 Křečan (Král, Filip), 31:43 Polodna (Veverka, Plášek), 37:20 Hemský (Filip, Král), 46:48 Augustin (Rozlílek, Fúzik), 52:41 Augustin (Sedlák, Fúzik)

Vyloučení: 3:2