HC Spartak PoličkaTJ ORLI Lanškroun

6:4 (3:0, 1:4, 2:0)

TJ ORLI Lanškroun:

Faltus, 24. Ehrenberger - Doležal, Pražák, F. Kužílek, Bureš, Mann, Vyskočil - Pejcha, Řehák, Nastoupil - Drlík, Švub, Macháček - Preisner, Marek, Čada. Trenér R. Kužílek.

Branky a nahrávky: 2. Nečas (Kunstmüller, Malenovský), 5. Tobiáš (Prokopec, Kyncl), 12. Prokopec (Pazourek, Krajíček), 23. Augustin (Zobač), 47. Čermák (Nunvář, Kunstmüller), 51. PPG Kunstmüller (Nunvář) - 26. SHG Doležal (Nastoupil), 36. Drlík (Kužílek, Bureš), 37. PPG Kužílek (Macháček, Vyskočil), 38. Kužílek. Přesilovky 3:3, využití 1:1, oslabení 0:1.

Komentář

Orli si v Poličce nepohlídali úvod utkání. Inkasovali hned po 71 sekundách a po čtyřech a půl minutách znovu. Pak sice přečkali vyloučení Čady, ale krátce po jeho skončení přišel třetí zásah. Když po dvou minutách prostřední třetiny vedl Spartak už 4:0 vypadalo to na debakl. Zvláště když po chvíli putoval na trestnou lavici Řehák. Jenže na konci jeho trestu skóroval v oslabení David Doležal. V závěru druhé třetiny pak přišli velké chvíle Filipa Kužílka, předčasně slavícího pondělní 26té narozeniny. Nejprve nahrál na gól Matěji Drlíkovi, po minutě zakončil gólem přesilovku 5 na 3 a po další minutě po sólové akci vyrovnal. Třetí třetiny nám radost sebrala. Ve 47. minutě šel Spartak znovu do vedení a definitivní podobu výsledku dal při vyloučení Doležala v 51. minutě.