TJ ORLI LanškrounHC Lvi Chotěboř

8:1 (3:0, 2:0, 3:1)
Jan Ruščák | | Junioři

Junioři ve finálové skupině ligy

Vysokou výhrou nad Chotěboří 8:1 si naši junioři s předstihem zajistili účast ve finálové skupině ligy.

Háněl - J. Jirků, O. Pražák, Zedníček, O. Peškar, Šedý - Bednář, Jáneš, Fišer - Dohnal, Pospíšil, Hanzlíček - Dostál, Novotný, Šudoma. Trenér P. Jirků.

Branky a nahrávky: 9. SHG Jáneš, 11. Dohnal (Jirků), 12. Jáneš (Bednář), 22. Dohnal (Pospíšil), 26. PPG Jáneš (Jirků), 51. Bednář (Peškar, Zedníček), 51. Bednář (Jáneš), 52. Dohnal (Šudoma)

Orli měli po celé utkání obrovskou převahu a pro hosty je úspěchem, že neodjeli s dvouciferným přídělem. Skóre otevřel v 9. minutě sólovým únikem v oslabení Jáneš. Pak junioři během necelé minuty navýšili na 3:0. Skóre postupně narůstalo až na 8:0. Až v 59. minutě hosté sebrali brankáři Hánělovi nulu. Pod osm vstřelených branek se podepsali jen tři střelci. Martin Jáneš dal tři (v oslabení, rovnovážném stavu a v přesilovce) a k tomu přidal asistenci. Tři góly přidal i Patrik Dohnal a blízko hattricku byl i Pavel Bednář.
Výhrou si junioři pojistili už čtyři kola před koncem základní části postup do finálové skupiny regionální ligy. Nebudou tedy ani letos chybět mezi nejlepšími týmy z celé republiky. Blahopřejeme!