Ve Vrchlabí junioři prohráli 2:5

Také junioři nastoupili nekompletní, přesto dlouho drželi naděje. Přes bojovný výkon nakonec na body nedosáhli.

Holík - Zedníček, O. Pražák, J. Jirků, T. Hrdina - M. Peškar, Jáneš, Fišer - Verner, Novotný, Dohnal - Šedý, Dostál. Trenér P. Jirků.

Branky a nahrávky: 19. Jáneš (M. Peškar), 38. Novotný

Junioři zahájili nadstavbu na úpatí Krkonoš bez důležitých hráčů. Chyběli O. Peškar, Bednář a Pospíšil. Ve 3. minutě vyhodil Stadion puk přes plexi. V přesilovce nám hned po buly ujel domácí útočník a z nájezdu otevřel v oslabení brankový účet. Ve 12. minutě potrestalo Vrchlabí v přesilovce špatné střídání Orlů - 2:0. Do kontaktu nás dostal před přestávkou gólem Martin Jáneš. V úvodu druhé třetiny naši hráči promarnili 47 sekund dlouhou přesilovku 5 na 3. Následnou klasickou přesilovku ukončil faul Fišera a při hře 4 na 4 Vrchlabí zvýšilo na 3:1. Orli dál bojovali a ve 38. minutě snížil po individuální akci Matyáš Novotný na 3:2. Rozhodovala závěrečná část. V ní domácí dvěma góly ve 42. a 50. minutě potvrdili výhru.
Další pokus o bodový zisk mají junioři dnes v sobotu od 17:00, kdy hostí HC Jaroměř.