HC Lvi ChotěbořTJ ORLI Lanškroun

3:10 (0:3, 1:3, 2:4)
Jan Ruščák | | Junioři | 9. třída

Mladí Orli o víkendu na vítězné vlně

Junioři přivezli z Vysočiny dvě jasné výhry, když porazili v sobotu Hlinsko 9:4 a o den později Chotěboř 10:3. Vítězství slavila i 9. třída v Chocni 7:6.

TJ ORLI Lanškroun:

Holík - Zedníček, Šedý, O. Peškar, T. Hrdina - Bednář, Jáneš, Šudoma - Novotný, Pospíšil, Dohnal - Dostál, Fišer, Hanzlíček. Trenér Jirků

Branky a nahrávky: 9. SHG O. Peškar (Novotný, Pospíšil), 11. T. Hrdina (Pospíšil, Fišer), 18. Fišer (Dostál, Novotný), 27. SHG Bednář, 32. Dohnal (Šudoma), 39. Novotný (Fišer, Bednář), 45. O. Peškar, 50. Pospíšil, 51. PPG O. Peškar (Pospíšil), 60. T. Hrdina (Pospíšil, Dohnal)

Komentář

Výhru naší juniorky otevřel v oslabení v 9. minutě Ondřej Peškar. Další góly na sebe nedaly dlouho čekat a v polovině utkání vedli Orli už 5:1. Domácí se nás snažili zastavit zvýšením důrazu, ale tato cesta vedla pouze na trestnou lavici. Naši hráči utkání v pohodě kontrolovali a "desítku" čepoval v poslední minutě Tomáš Hrdina. Polovinu branek nasázeli obránci - Ondřej Peškar 3 a Tomáš Hrdina 2. Víkend si nejvíc užil František Pospíšil, který zaznamenal dvakrát po sobě pět bodů a celkem nashromáždil 3 branky a 7 nahrávek! Šest bodů ze dvou utkání (3+3) vytěžil nejproduktivnější Orlík Matyáš Novotný (na úvodní fotografii).
Sedm zápasů před koncem základní části drží druzí junioři stále šestibodový náskok na Českou Třebovou. Poslední zápas tohoto kalendářního roku odehrají Orli doma v sobotu 9. 12. od 17:00 proti Chocni.