sobota 09.03.2024, 09:30

HC Hlinsko HorsesTJ Orli Lanškroun

8:5

Branky a nahrávky: Kopp (Langr), Langr, Blažková (Langr, Hrdina), Tomeš (Hrdina), Sklenář

Ohlasy

TJ Orli Lanškroun:

Trenér Jiří Kollert:

V sobotu jsme odehráli zápas proti Hlinsku. Soupeř z horní poloviny tabulky byl velmi produktivní hned v první třetině a na začátku druhé třetiny. Následně jsem reagoval výměnou gólmana. Do branky šel Vojta Smrkal. Filip Moravec neměl svůj den, ale to se někdy stává a všichni se učíme. Následně jsme soupeře začali dotahovat, ale už jsme nestihli srovnat výsledek. Celkově hra byla velmi neurovnaná bez vyložených šancí a prosazení se v kombinačně v útočném pásmu. Nedokázal jsem hráče dobře nastavit po první třetině. Soupeř nás dobrusloval a hrál tvrdý hokej, což samozřejmě nechutná. Chyběla mně kreativita, kvalitní založení útoku a odvaha v útočném pásmu. Přebruslení soupeře ve hře 1:1. Aspoň nebudeme na hrušce. Věřím v lepší zítřky.

SpravnySport

Aktuální články

Sezóna skončila

Začíná příprava na tu další.

PARTNER KLUBU FIRMA SCHAEFFLER

Dlouhodobý partner klubu firma Schaeffler.

TURNAJ 3.TŘÍD V MINIHOKEJI "PUKY POMÁHAJÍ"

Mladí orlíci ročníku 2015 se zúčastnili dvoudenního turnaje v minihokeji, který získaly jako výhru v podzimní soutěži, která běžela v...