Miroslav Vicenec | | Přípravka | Starší žáci | Mladší žáci | 4.třída | 3.třída

DĚTSKÝ DEN U HALY BÓŽI MODRÉHO

DĚTSKÝ DEN ????????????
1. června od 9:00 hodin

DĚTSKÝ DEN ????????????
1. června od 9:00
Zveme všechny děti na oslavu!???? V sobotu 1. června pro ně u příležitosti Dne dětí pořádáme od 9 hodin Dětský den. Budeme sportovat a na všechny úspěšné účastníky čeká medaile.???? A budou třeba i sladké vafle!????
Na akci spolupracuje Fotbalový oddíl Lanškroun, Activity Lanškroun, Lukostřelnice Diana, Městská policie, Orli Lanškroun a naše DDM Damián.
Tak přijďte a užijte si celá rodina krásný den.❤️
Podrobnější informace:
V rámci Dětského dne na Vás čeká 6 stanovišť s vybranými sportovními aktivitami. 2 stanoviště jsou na Fotbalovém stadionu, další čekají na Atletickém stadionu, Hokejovém stadionu, Dopravním hřišti a na Lukostřelnici. Aktivity můžete plnit napřeskáčku. Na prvním Vámi vybraném stanovišti si vyzvednete soutěžní diplom, na který budete sbírat razítka. Za úspěšné absolvování všech sportovních disciplín získáte medaili, diplom a sladkou odměnu.???? Taky bude možnost koupit si i občerstvení - třeba klobásy.???? Tak s kým se uvidíme?????

SpravnySport

Aktuální články

SPORTOVNÍ LÉKAŘSKÉ VYŠETŘENÍ NA SEZÓNU 2024-2025

SPORTOVNÍ LÉKAŘSKÉ VYŠETŘENÍ NA SEZÓNU 2024-2025 (všïchni hráči od ročníku 2015 a starší nutno mít klidové...

Letní soustředění

Týmy Orlů končí společnou letní přípravu.

DEN DĚTÍ PROBĚHL U HALY BÓŽI MODRÉHO ZA ÚČASTI TOMÁŠE FOŘTA

V sobotu 1.6. proběhl u haly Bóži Modrého DEN DĚTÍ - jednotlivá stanoviště FOTBAL, ATLETIKA, HOKEJ, LUKOSTŘELBA, DOPRAVNÍ HŘIŠTĚ a...