Aktuality

Odveta s Popůvkami zrušena

Odvetné přípravné utkání A-týmu se Sokolem Popůvky, které se mělo hrát v sobotu 16. 9. od 12:30 je po dohodě zrušeno pro nízký stav hráčů soupeře.

Macháček mistrem světa v hokejbalu

Lanškrounský hokejista Michal Macháček dokázal navázat na úspěšnou sezónu a stal se s reprezentačním týmem Česka mistrem světa v hokejbalu do 23 let. Náš tým v turnaji porazil Kanadu, USA i Švýcarsko a ve finále porazil Slovensko 2:1. Velká gratulace Michale!

Stříbrný Macháček

Velkého úspěchu dosáhl lanškrounský hokejista Michal Macháček. Se svým týmem HK Hokejbal Letohrad získal stříbrnou medaili za druhé místo v extralize hokejbalu (ve finále s týmem Kert Park Praha 1:3 na zápasy). Michal byl oporou týmu a v bodování play-off obsadil v klubu druhou příčku (celkem v sezóně 36 zápasů, 21+19=40).

Zápas s Poličkou definitivně zrušen

Několikrát odložené utkání mužů Lanškroun - Polička bylo se schválením STK definitivně zrušeno. Mužům tak oficiálně skončila mistrovská sezóna.

Program mužů na únor

Ve složce A-tým - program je aktualizovaný program mužů na únor.

Druhé setkání s rodiči

Protože je první pondělí v měsíci, bude se 6. února konat v klubovně Orlů v HBM Lanškroun od 17:00 hodin druhé setkání rodičů s vedením klubu a trenéry. Přítomen bude tentokrát i správce haly ing. Černý, kterého se můžete přímo ptát na otázky okolo provozu haly.

Program mužů na lede - aktualizováno

Ve složce A-tým - Program je aktualizovaný program mužů na leden.

Junioři znají soupeře

Junioři se ve finálové skupině ligy potkají s těmito soupeři: SK Hor. Slávia Třebíč, HCM Warriors Brno, HC Bobři Valašské Meziříčí, HC Frýdek-Místek a Spartak Choceň. Orli by měli začínat doma v pátek 20. 1. s Bobry Valašské Meziříčí. 29. 1. by měli jet do Chocně a 10. 2. k nám má přijet Frýdek-Místek. Podrobnosti se teprve dolaďují.

Kontumační výhra nad Poličkou

Řídící orgán krajské ligy mužů dnes rozhodl, že středeční nesehrané utkání Polička - Lanškroun vyhrávají Orli Lanškroun 5:0 kontumačně.

A-tým ve středu v Poličce nehraje

Na žádost Poličky se nehraje ve středu 11.1. zápas KLM Polička - Orli. O osudu utkání rozhodne STK.
Připomínáme, že Polička žádá o odklad utkání s Orly potřetí za poslední dvě sezóny.

SCHŮZKA S RODIČI HRÁČŮ

Vedení klubu TJ Orli Lanškroun zavádí v novém roce pravidelné schůzky rodičů s trenéry a vedením klubu jednou měsíčně vždy první pondělí v měsíci. Smyslem je oboustranné zlepšení komunikace (informace rodičům od vedení klubu, dotazy a žádosti rodičů na vedení klubu). Přitomen bude předseda klubu pan Jiří Mann, člen výkonného výboru klubu pan Jiří Kollert a šéftrenér mládeže pan Miroslav Vicenec a v případě potřeby další trenéři.

Úvodní schůzka proběhne v pondělí 9. ledna 2023 od 17:00 do 18:00 hodin v klubovně Orlů v prvním patře haly. Zveme co největší počet rodičů hráčů. Přicházet můžete i průběžně během této hodiny.

Program mužů na leden

V sekci A-tým - Program je program mužů na leden 2023.

Aktualizovaný program mužů na prosinec

Ve složce A-tým - Program je aktualizovaný program mužů na prosinec 2022.

Program mužů

Ve složce A-tým - program je aktualizovaný program mužů na listopad a program na prosinec 2022.

Skončila základní část ligy starších žáků

V neděli zakončili naši starší žáci pěkným a hodně dramatickým zápasem s Hlinskem základní část ligy. Pořadí: 1. Dynamo Pardubice 28 bodů, 2. Spartak Polička 24, 3. Lokomotiva Č. Třebová 17, 4. HC Hlinsko 15, 5. Slovan M. Třebová 11, 6. Orli Lanškroun 10, 7. HC Chrudim 5, 8. HC Litomyšl 2. 
První dva týmy postoupily do finálové skupiny ligy, my budeme hrát o umístění. Začíná se opět od nuly. V neděli 20.11. v 11:45 zahájíme druhou část doma s Chrudimí. Další zápas nás čeká 26.11. v Litomyšli.
Zobrazeno 1–15 z celkem 41

SpravnySport

Aktuální články

Junioři podlehli Chocni 1:6

Soupeř byl lepší a zaslouženě vyhrál.

Muži prohráli v Trutnově 3:5

Výborný výkon ve 3. části stačil pouze na zmírnění porážky.

Muži zahajují soutěž

Ve středu 27. září vstoupí do krajské ligy také A-tým Orlů.