Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Dorost

VLÁDNÍ NAŘÍZENÍ PLATNÁ OD 22.10.2020

22.10.2020 | Miroslav Vicenec

Vláda České republiky vydala opatření, která vstupují v platnost ve čtvrtek 22.10.2020 v 6:00 a od této doby již není možné trénovat ani ve skupinkách!!

Celý článek

HALA BÓŽI MORÉHO JE OD PONDĚLÍ 12.10. UZAVŘENA!!

11.10.2020 | Miroslav Vicenec

Na základě čtvrtečního rozhodnutí vlády ČR jsou od pondělí 12.10.2020 UZAVŘENA všechna vnitřní sportoviště včetně HALY BÓŽI MODRÉHO - v tuto chvíli budou tréninky všech kategorií přerušeny a během týdne upřesním dál!! Celý článek

Těsná prohra dorostu

28.09.2020 | Lucie Kadavá

V první třetině velmi vyrovnané utkáni, ve druhé třetině byli naši hráči hodně vylučováni a toho soupeř využil. Ve třetí třetině dostal vyšší trest gólman soupeře a toho zase využili naši hráči a dorovnali skóre, ale bohužel ke konci utkáni si nechali ujet dva hráče, kteří zajistili výhru pro svůj tým. Celý článek

Dorost si přivezl z Litomyšle výhru

Většinu zápasu se hrálo v obranném pásmu soupeře, který dlouho odolával našemu náporu. Ale i soupeř měl možnost několikrát prověřit našeho gólmana a ten dobře zachytal. Celý článek

PLÁN TRÉNINKŮ PONDĚLÍ 28.9.2020 - ZMĚNA!!

22.09.2020 | Miroslav Vicenec

V pondělí 28.9.2020 (státní svátek) ZMĚNA v plánu tréninků mládeže!!
Celý článek

Archiv článků

Aktuální články

Vláda České republiky vydala opatření, která vstupují v platnost ve čtvrtek 22.10.2020 v 6:00 a od této doby již není možné trénovat...

Ve Světlé muži opět těsně bez bodů

Po vyrovnaném průběhu muži prohráli ve Světlé těsně 2:1.

Na základě čtvrtečního rozhodnutí vlády ČR jsou od pondělí 12.10.2020 UZAVŘENA všechna vnitřní sportoviště včetně HALY BÓŽI...

Kohouti přijeli rozcupovat Orly

Muži v Chotěboři sahali po bodech

SOBOTNÍ UTKÁNÍ LIGY JUNIORŮ V CHOTĚBOŘI ODLOŽENO!! NÁHRADNÍ TERMÍN BUDE UPŘESNĚN!!