5:1 (1:0, 3:0,1:1)

Nekompletní muži podlehli Třebechovicím

Bez sedmi opor prohráli muži v Třebechovicích 5:1.

Ehrenberger, 40. Kaplan - F. Kužílek, Zedníček, Bureš, Moučka, Boruch, Dohnal - Marek, Pirkl, Nastoupil - Drlík, Mann, Markl - Doležal, Preisner, Radkovský. Trenér R. Kužílek

Branky: 1. SHG Matouš (Šeda, Plíhal), 35. Wolf (Drašnar, Dittrich), 39. Drašnar (Jušta, Hanousek), 39. Podzimek (Menyhárt, Souček), 44. PPG Wolf (Hanousek, Drašnar) - 45. Moučka

Vyloučení 5:4, využití 1:0, oslabení 1:0

Z různých důvodů nastoupili Orli v Třebechovicích bez sedmi opor. Chyběli Faltus, Pražák, Křivohlávek, Pejcha, Vogel, Švub a Macháček. Okleštěný tým přesto odvedl dobrý výkon. Hned v 17 sekundě jsme měli výhodu přesilové hry, ale po půl minutě jsme naopak inkasovali. Gól nás nezlomil a náš tým měl celou třetinu převahu. Dobře jsme hráli i druhou část. Ve 23. minutě se nám naskytla dlouhá 96 sekundová přesilovka 5 na 3. A zde se lámal osud utkání. Nevyužili jsme a domácí v závěru třetiny během čtyř minut vstřelili tři branky a vedli 4:0. Bylo rozhodnuto. Do poslední třetiny nastoupil do branky junior Martin Kaplan. Domácí přidali pátou branku v přesilové hře. Náš čestný úspěch zaznamenal navrátilec do sestavy obránce Jan Moučka.
Odehráli jsme velice slušnou polovinu utkání, ale domácí dokázali v závěru druhé třetiny rozhodnout. Závěrečné utkání nástavby odehrají muži doma ve středu 2.2. od 19:00 s Poličkou. V utkání již zřejmě o nic nepůjde. Orli nastoupí do play-off ze čtvrtého místa.