Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

PLÁN TRÉNINKŮ NA LEDĚ OD 15.8.2022 / aktualizováno 30.8.

Od pondělí 15.8. začíná pro všechny kategorie příprava na ledě na hale Bóži Modrého v Lanškrouně!!

ZMĚNY JSOU MOŽNÉ!!

ROZDĚLENÍ KATEGORIÍ NA SEZÓNU 2022/2023:
PŘÍPRAVKA - ročník 2013 a mladší
- 2.TŘÍDA / ročník 2015 a mladší
- 3.TŘÍDA / ročník 2014
- 4.TŘÍDA / ročník 2013
MLADŠÍ ŽÁCI - ročník 2011-2012
STARŠÍ ŽÁCI + 9.TŘÍDA - ročník 2008-2010
DOROST + JUNIOŘI - ročník 2003 - 2007

PONDĚLÍ 15.8.

8:30 - 9:45  MLADŠÍ + STARŠÍ ŽÁCI + r.2008 (7:30 suchá)
10:00 - 11:15  DOROST + JUNIOŘI (9:00 suchá)
16:30 - 17:45  PŘÍPRAVKA + 4.TŘÍDA / ročník 2013 a mladší
18:00 - 19:15  MUŽI + JUNIOŘI (17:00 suchá)

ÚTERÝ 16.8.
8:30 - 9:45  MLADŠÍ + STARŠÍ ŽÁCI + r.2008 (7:30 suchá)
10:00 - 11:15  DOROST + JUNIOŘI (9:00 suchá)
16:30 - 17:45  PŘÍPRAVKA + 4.TŘÍDA / ročník 2013 a mladší

STŘEDA 17.8.
8:30 - 9:45  MLADŠÍ + STARŠÍ ŽÁCI + r.2008 (7:30 suchá)
10:00 - 11:15  DOROST + JUNIOŘI (9:00 suchá)
18:00 - 19:15  MUŽI + JUNIOŘI (17:00 suchá)

ČTVRTEK 18.8. / ZMĚNA ŽÁCI
10:00 - 11:15  DOROST + JUNIOŘI (9:00 suchá)
16:30 - 17:45  PŘÍPRAVKA + 4.TŘÍDA / ročník 2013 a mladší
18:00 - 19:15  MLADŠÍ + STARŠÍ ŽÁCI + r.2008 (17:00 suchá)

PÁTEK 19.8. / ZMĚNA ŽÁCI
10:00 - 11:15  DOROST + JUNIOŘI (9:00 suchá)
16:30 - 17:45  PŘÍPRAVKA + 4.TŘÍDA / ročník 2013 a mladší
18:00 - 19:15  MLADŠÍ + STARŠÍ ŽÁCI + r.2008 (17:00 suchá)
18:30 PŘÁTELSKÉ UTKÁNÍ MUŽI - PŘEROV junioři (V), sraz: 15:00 (BUS)

SOBOTA 20.8.
9:00 - 10:30  MLADŠÍ + STARŠÍ ŽÁCI + 2008 / herní trénink
17:00 - 17:45 a 18:00 - 18:45  MUŽI + JUNIOŘI

NEDĚLE 21.8.
8:00 - 8:45 a 9:00 - 9:45  MUŽI + JUNIOŘI
10:00 - 12:00 přátelské utkání ročník 2009: HC VÍTKOVICE - HK MD ŠUMPERK
16:45 - 18:15. DOROST + JUNIOŘI / herní trénink / sraz 16:00

PONDĚLÍ 22.8.
9:30 - 10:30  KEMP ORLI
12:30 - 14:00  DOROST + JUNIOŘI (11:30 suchá)
14:30 - 15:30  KEMP ORLI
15:45 - 16:45  MLADŠÍ + STARŠÍ ŽÁCI + r.2008 (14:45 suchá)
17:00 - 18:00  PŘÍPRAVKA + 4.TŘÍDA

ÚTERÝ 23.8.
9:30 - 10:30  KEMP ORLI
12:30 - 14:00  DOROST + JUNIOŘI (11:30 suchá)
14:30 - 15:30  KEMP ORLI
15:45 - 16:45  MLADŠÍ + STARŠÍ ŽÁCI + r.2008 (14:45 suchá)
17:00 - 18:00  PŘÍPRAVKA + 4.TŘÍDA
19:30 - 20:45  MUŽI + JUNIOŘI (18:30 suchá)

STŘEDA 24.8.
9:30 - 10:30  KEMP ORLI
12:30 - 14:00  DOROST + JUNIOŘI (11:30 suchá)
14:30 - 15:30  KEMP ORLI
19:00 PŘÁTELSKÉ UTKÁNÍ MUŽI - ŠUMPERK junioři (V), sraz: 16:45 (AUTA)

ČTVRTEK 25.8.
9:30 - 10:30  KEMP ORLI
14:30 - 15:30  KEMP ORLI
17:00 - 18:15  MUŽI + JUNIOŘI + DOROST (16:00 suchá)

PÁTEK 26.8.
9:30 - 10:30  KEMP ORLI
14:30 - 15:30  KEMP ORLI
15:45 - 16:45  MLADŠÍ + STARŠÍ ŽÁCI + r.2008 (14:45 suchá)
17:00 - 18:00  PŘÍPRAVKA + 4.TŘÍDA
18:30  PŘÁTELSKÉ UTKÁNÍ JUNIORŮ - ČESKÁ TŘEBOVÁ (D), sraz: 17:00

SOBOTA 27.8.
9:00 - 15:00  TURNAJ MLADŠÍ ŽÁCI / hokej + basket / hrací doba 2 x 20 minut
ROZLOSOVÁNÍ TURNAJE:
9:00 - 10:15  ORLI LANŠKROUN - HC SLOVAN MORAVSKÁ TŘEBOVÁ "MODRÁ"
10:30 - 11:45  HC SLOVAN M.TŘEBOVÁ "MODRÁ" - HC SLOVAN M.TŘEBOVÁ "BÍLÁ"
12:00 - 13:15  ORLI LANŠKROUN - HC SLOVAN MORAVSKÁ TŘEBOVÁ "BÍLÁ"
od 14:00 - 15:00 basketbal 

NEDĚLE 28.8.
9:00 - 18:00  TURNAJ STARŠÍ ŽÁCI / hokej + basket

PONDĚLÍ 29.8.
15:00 - 16:15  MLADŠÍ + STARŠÍ ŽÁCI + r.2008 (14:00 suchá)
16:30 - 17:30  PŘÍPRAVKA + 4.TŘÍDA
17:45 - 19:00  DOROST + JUNIOŘI (16:45 suchá)

ÚTERÝ 30.8.
16:30 - 17:30  PŘÍPRAVKA + 4.TŘÍDA
17:30 - 18:15  BRANKÁŘI
19:45 - 21:00  MUŽI + JUNIOŘI (19:00 suchá) - ZMĚNA!!

STŘEDA 31.8.
15:30 - 16:45  MLADŠÍ + STARŠÍ ŽÁCI + r.2008 (14:30 suchá)
17:00 - 18:15  DOROST + JUNIOŘI (16:00 suchá)

ČTVRTEK 1.9.
15:00 - 16:15  MLADŠÍ + STARŠÍ ŽÁCI + r.2008 (14:00 suchá)
16:30 - 17:30  PŘÍPRAVKA + 4.TŘÍDA
17:45 - 18:45  DOROST + JUNIOŘI (16:45 suchá)
19:00 - 20:00  MUŽI

PÁTEK 2.9.
15:30 - 16:45  MLADŠÍ + STARŠÍ ŽÁCI + r.2008 (14:30 suchá)
17:00 - TURNAJ MUŽŮ - SÁZAVA BAKERY CUP / ORLI LANŠKROUN - UHERSKÝ OSTROH / Blansko, Jindřichův Hradec Uherský Ostroh, Orli LA

SOBOTA 3.9.
9:30 - 10:45  DOROST + JUNIOŘI (8:45 suchá)
15:00 - TURNAJ MUŽŮ / ORLI LANŠKROUN - JINDŘICHŮV HRADEC

NEDĚLE 4.9.
12:30 - TURNAJ MUŽŮ - SÁZAVA BAKERY CUP / ORLI LANŠKROUN - BLANSKO
16:45 - PŘÁTELSKÉ UTKÁNÍ JUNIORŮ - BUDE UPŘESNĚNO

PONDĚLÍ 5.9.
16:15 - 17:15  PŘÍPRAVKA + 4.TŘÍDA
17:30 - 18:30  MLADŠÍ + STARŠÍ ŽÁCI + r.2008 (16:30 suchá)
18:45 - 20:00  DOROST + JUNIOŘI (17:45 suchá)
---------------------------------------------------
DÁL BUDE UPŘESNĚNO / PLÁN ZÁŘÍ!!
ZMĚNY JSOU MOŽNÉ!!


 
Týden hokeje 2022
SpravnySport
Aktuální články
Orli těsně prohráli s Moravskou Třebovou 3:4

V prvním domácím utkání muži po zlepšeném výkonu od druhé třetiny dotahovali vedení hostů.

 
Muži prohráli v České Třebová 2:8

V prvním utkání krajské ligy ztratili muži utkání v České Třebové hned v úvodu po třech inkasovaných gólech v našich přesilovkách.

 
Informace pro návštěvníky utkání Orlů

Pro příznivce Orlů je připravena velmi výhodná permanentní vstupenka FANDA.

 
Pojeďte s Orly na hory!
 
Orli na Hokej.cz!
 
NÁBOR HRÁČŮ DO PŘÍPRAVKY
 
ORLI VYHRÁLI SÁZAVA BAKERY CUP
 
Orli to dokázali - pohár zůstává doma!
 
Orli sahají po vítězství v turnaji
 
Orli zahájili turnaj vysokou výhrou
 
Utkání
Muži | Středa 28.09.2022, 18:00
3:4
Lanškroun - HC Slovan Moravská Třebová
 
Muži | Neděle 02.10.2022, 17:00
VS.
HC Choceň - Lanškroun
 
Junioři | Pátek 23.09.2022, 20:00
3:2
Loko Česká Třebová - Lanškroun
 
Junioři | Pátek 30.09.2022, 19:00
VS.
Lanškroun - Skuteč
 
Starší žáci | Středa 28.09.2022, 11:30
8:4
Orli Lanškroun - HC Litomyšl
 
Starší žáci | Sobota 01.10.2022, 10:00
VS.
Loko Česká Třebová - Orli Lanškroun
 
 
Orli Lanškroun 2020 RSS