Plán akcí A-týmu

Kromě pravidelných tréninků v termínech pondělí, úterý, čtvrtek a pátek zpestří letní přípravu A-týmu další akce.

Plán akcí:

13. 5. pátek 16:30 - cyklistická vyjížďka na kolech

17. 5. úterý 17:30 - fotbalové utkání ve Verměřovicích Sokol Verměřovice (okresní II. třída) - Orli Lanškroun

20. 5. pátek 16:30 - cyklistická vyjížďka na kolech

27. 5. pátek 16:00 - tenisový turnaj ve čtyřhrách v areálu AZAS Dolní Čermná. Na třech kurtech, zápas na jeden set, startovné 50,- Kč, občerstvení zajištěno

3. 6. pátek - turnaj v minikopané ve Verměřovicích. Účastníci Pekařství Sázava, SOMA, Forez, Orli bílí, Orli červení. Každý s každým na 2x10  minut, hraje brankář a 5 hráčů v poli, v týmu 11 lidí, každý tým sehraje 4 utkání.

10. - 12. 6 - letní soustředění v Herolticích. V jeho rámci v pátek 10. 6. v 18:30 fotbalové utkání ve Štítech Sokol Štíty (krajská I.B třída) - Orli Lanškroun

17. 6. pátek - Orlí muž - Triatlonový závod v prostoru koupaliště. Plavání přes rybník, 20 km kolo, 5 km běh.

24. 6. pátek - utkání ve florbalu, oficiální zakončení letní přípravy mužů

SpravnySport

Aktuální články

Sezóna skončila

Začíná příprava na tu další.

PARTNER KLUBU FIRMA SCHAEFFLER

Dlouhodobý partner klubu firma Schaeffler.

TURNAJ 3.TŘÍD V MINIHOKEJI "PUKY POMÁHAJÍ"

Mladí orlíci ročníku 2015 se zúčastnili dvoudenního turnaje v minihokeji, který získaly jako výhru v podzimní soutěži, která běžela v...