středa 25.08.2021, 18:30

HC Zubr PřerovTJ ORLI Lanškroun

7:3 (1:2, 2:0, 4:1)

Faltus (35. Šolc) – Pražák, Doležal, Moučka, Janík, Mann, Vyskočil – Drlík, Vogel, Šembera – Paclík, Řehák, Pejcha – Švub, Kužílek, Markl – Malý, Čada, Marek

Branky a nahrávky: 6. Štíbr (Kurbanov), 29. Kleniar (Hradil, Gréč), 39. Štíbr (Brázda, Hanák), 44. Šilhavý (Holík, Štíbr), 48. Švejda (Billa, Hradil), 57. Kurbanov (Švejda), 60. Fencl (Kolařík) – 8. Paclík (Pejcha), 19. Malý (Čada), 56. Vogel (Moučka). Rozhodčí: Peluha – Klvač, Navrátil. Vyloučení: 1:6. Využití: 4:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 88. Střely na branku: 35:20. Průběh utkání: 1:0, 1:2, 5:2, 5:3, 7:3.

Do poloviny utkání se hrál vyrovnaný hokej za vyrovnaného stavu. V poslední třetině Orli přestali stíhat bruslařsky.

Ohlasy

Trenér Radomír Kužílek:
Přerov má skvělý juniorský tým a pravidelně od června trénuje a hraje přípravná utkání. My máme za sebou tři tréninky a jedno tréninkové utkání s tímto mankem jsme vstupovali do utkání. Nejvíce mne ale zajímalo, a to bylo cílem tohoto utkání, jak naši hráči dokáží se poprat s vysokým tempem juniorského hokeje a s tak kvalitním týmem jakým je Přerov. Jsem spokojen se dvěma třetinami, kdy jsme byli minimálně vyrovnaným soupeřem. Bohužel naše nedisciplinovanost a 4 proměněné přesilovky byly příčinou ztráty vedení. Ještě za stavu 5:2 jsme dali gól a měli tutovou šanci, tu kdybychom proměnili věřím, že bychom se ještě o výsledek poprali. Bohužel produktivita našich útočníků je stále velmi žalostná. Mrzí mne konec zápasu, kdy jsme již odevzdaně dvakrát inkasovali a proto výsledek je tak vysoký ve prospěch domácích. Pro mně ale utkání svůj cíl splnilo a teď se vrhneme na to abychom na domácí turnaj byli co nejlépe připraveni. Děkujeme trenérům Přerova a jejich týmu a přeji úspěšnou sezónu.