HC JaroměřTJ ORLI Lanškroun

3:4 sn (1:1, 0:2, 2:0)
Jan Ruščák | | Junioři

Junioři zvítězili v Jaroměři 3:4 po nájezdech

Čtvrtou výhru v řadě si připsali naši junioři v Jaroměři, kde rozhodly až nájezdy.

HC Jaroměř:

Bezstarosti - Bureš, T. Hrdina, Zedníček, Šlezinger, Krejčí, Jirků - Novotný, Macháček, Dohnal - Tomeš, Bednář, Luka - Keprt, J. Hrdina, Jáneš. Trenér Vicenec.

7. Bureš (Macháček), 29. Novotný (Bednář), 32. J. Hrdina (Bednář), 60. SN Šlezinger

Čtvrtou výhru v řadě vybojovali junioři v Jaroměři. První třetina byla brankově vyrovnaná. Na gól Tomáše Bureše dokázali domácí odpovědět. Ve druhé třetině jsme hráli pětkrát v oslabení, přesto jsme třetinu vyhráli 2:0. V polovině utkání skóroval nejprve Matyáš Novotný a po něm Jaroslav Hrdina. Vedení jsme mohli navýšit ve dvou přesilovkách ve třetí části, ale naopak domácí dvě a půl minuty vyrovnali. Rozhodovali tak samostatné nájezdy, ve kterých rozhodl o dvou bodech Dominik Šlezinger.