Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Soupiska

 

Muži: Turnaj o pohár starosty města lanškrouna 2021-2022

 
číslo post jméno narozen věk výška cm váha kg hůl
Brankář Marek Bezstarosti 25.3.2003 19 let
Brankář Radek Ehrenbergr 16.8.1982 39 let
31 Brankář Jan Faltus 3.8.1999 22 let
33 Brankář Ondřej Šolc 17.3.1993 29 let
15 Obránce Tomáš Bureš 4.9.2003 18 let
56 Obránce Michal Dohnal 13.4.1997 25 let 183 82 L
36 Obránce David Doležal 13.7.2000 21 let L
15 Obránce Milan Křivohlávek 29.11.2003 18 let
7 Obránce Filip Kužílek 18.10.1995 26 let
Obránce Michal Macháček 8.6.2002 19 let
14 Obránce Štěpán Mann 6.7.2003 18 let P
20 Obránce Jan Moučka 25.5.2000 21 let
7 Obránce Matěj Nevrlý 26.4.1993 29 let
44 Obránce Tomáš Pražák 24.5.1994 27 let
67 Obránce Jiří Rozbroj 20.5.1998 23 let
9 Obránce Dominik Šlezingr 6.11.2002 19 let
Obránce Martin Vyskočil 27.11.1996 25 let
86 Utočník Jakub Čada 9.5.1999 23 let
Utočník Matěj Drlík 6.8.2001 20 let
Utočník Ondřej Hubálek 12.9.2002 19 let
20 Utočník Michal Janík 25.5.1996 25 let
17 Utočník Martin Malý 6.5.1994 28 let
18 Utočník Ondřej Marek 16.10.1999 22 let
21 Utočník Tomáš Markl 21.3.1995 27 let P
86 Utočník Jan Nastoupil 12.9.1994 27 let
Utočník Ondřej Paclík 19.9.2001 20 let
8 Utočník Jakub Pejcha 8.3.1986 36 let
Utočník Šimon Preisner 26.2.2001 21 let
19 Utočník Jan Řehák 5.7.1993 28 let
Utočník Michal Šembera 11.12.2002 19 let
Utočník Radek Vogel 8.1.2001 21 let

Soupisky týmů
Týden hokeje 2022
SpravnySport
Aktuální články
Plán akcí A-týmu

Kromě pravidelných tréninků v termínech pondělí, úterý, čtvrtek a pátek zpestří letní přípravu A-týmu další akce. 

 
ÚTERNÍ TRÉNINKY OD 10.5. NA ZEMĚDĚLCE!!

OD ÚTERÝ 10.5. BUDOU ÚTERNÍ TRÉNINKY PROBÍHAT NA ZEMĚDĚLCE v Dolním Třešňovci.

 
Jméno pro maskota

Jméno pro maskota

 
Muži zahajují přípravu
 
Historické pořadí
 
PLÁN LETNÍ PŘÍPRAVY OD 25.4. A SPORTOVNÍ VYŠETŘENÍ NA SEZÓNU 2022/2023
 
TURNAJ MLADŠÍCH ŽÁKŮ V ORLOVÉ
 
TURNAJ 5.TŘÍD PROBĚHL NA HALE BÓŽI MODRÉHO
 
A-tým skončil v turnaji druhý
 
VÍCESPORTOVNÍ TURNAJ ROČNÍKU 2013
 
Utkání
Muži | Středa 09.03.2022, 19:00
7:3
Lanškroun - HC Slovan Moravská Třebová
 
Muži | Středa 16.03.2022, 19:00
5:6
Lanškroun - HC Litomyšl
 
Junioři | Neděle 13.03.2022, 11:30
Lanškroun - HS Třebíč
 
Dorost | Neděle 17.10.2021, 11:00
3:2
Orli Lanškroun - HC Slovan Moravská Třebová
 
Mladší žáci | Sobota 10.10.2020, 10:30
4. kolo
8:1
HC Chotěboř - Orli Lanškroun
 
5. třída | Neděle 11.10.2020, 09:00
2. kolo
Orli Lanškroun - HC Litomyšl
 
 
Orli Lanškroun 2020 RSS