TJ ORLI LanškrounHC Český Těšín

6:3 (3:2 a 3:1)

Ehrenberger - Doležal, Pražák, Bureš, Křivohlávek, Mann, Vyskočil - Pejcha, Řehák, Nastoupil - Drlík, Vogel, Šembera - Malý, Janík, Čada - Paclík

3. Nastoupil (Pejcha), 15. Nastoupil (Janík), 17. Malý (Nastoupil) - 3. Janík (Malý, Bureš), 15. Mann (Vyskočil), 20. Drlík (Vogel)

V prvním utkání ve 3. minutě využil přesilovku Jan Nastoupil a stejný hráč v 15. minutě zvyšoval na 2:0. Po několika sekundách hosté snížili, ale v 17. minutě Martin Malý opět zvýšil rozdíl na dva góly. Český Těšín v závěru stihl jen snížit. I ve druhém utkání měli Orli převahu, kterou korunoval už ve 3. minutě krásným sólem a přesnou střelou Michal Janík. Hosté v přesilovce vyrovnali, ale Orli dokázali rovněž v přesilovce odpovědět Štěpánem Mannem. Výsledek pečetil do prázdné branky 56 sekund před koncem Matěj Drlík.