9:6 (2:2, 6:1, 1:3)

Ehrenberger, 25. Bezstarosti - F. Kužílek, Pražák, Doležal, Nastoupil, Janík, Dohnal - Drlík, Řehák, Markl - Švub, Pirkl, Dvořák - Malý, Preisner, Václavský. Trenér R. Kužílek

8. PPG Marek (Filip, Čikl), 14. Faltus (Kudrna), 21. Marek (Čikl), 26. Krč, 29. Marek (Čikl), 30. PPG Krč, 38. Dubovčí (Čikl, Marek), 39. Krč (Cach), 45. Krč (Cach) - 7 Pirkl (Švub), 7. SHG Drlík (Pražák), 33. Drlík (Kužílek, Markl), 48. Malý, 52. Václavský, 57. Švub (Pirkl, Dvořák)

Vyloučení 1:4, využití 2:0, oslabení 0:1

I ve druhém utkání turnaje O pohár starosty MT se hrál útočný a bezstarostný hokej. Patnáct vstřelených branek dokazuje, že útoky jasně předčily obrany a brankáře.
Orli nastoupili v silně kombinované sestavě, protože nechali odpočívat velmi unavené juniory. Další hráči jsou zranění. Přesto vstoupili do utkání výtečně a po brankách Olivera Pirkla a Matěje Drlíka v oslabení vedli 0:2. Domácí do přestávky vyrovnali. Druhá třetina nebyla z naší strany vůbec dobrá. Inkasovali jsme šestkrát a nepomohlo ani střídání brankářů po čtvrtém gólu v naší síti. Jediný gól třetiny z naší strany ovšem stál za to. Po krásné kombinaci vyslal Markl do útoku Kužílka a ten připravil Matěji Drlíkovi krásnou střeleckou pozici. Po dvou třetinách jsme prohrávali 8:3 a domácí diváci se dožadovali desítky. Jenže Orli odehráli třetí část velmi dobře. Po chybách domácí obrany skórovali Martin Malý a Aleš Václavský. Po krásné kombinaci celého útoku snižoval Vojta Švub už na 9:6. Asistenci u této branky si připsal dobře hrající nováček v týmu Tomáš Dvořák. Orli měli několik dalších šancí a mohli ještě snížit. Slovan se snažil dát desátý gól, což obětavě hrající Orli a brankář Marek Bezstarosti nedovolili.
Výborným nápadem pořadatelů bylo odeslat dobrovolné vstupné na konto obětí ruského teroru v Ukrajině. Vybralo se skvělých 14.700 Kč.