středa 26.01.2022, 18:30

HC Spartak PoličkaTJ ORLI Lanškroun

4:3 (0:1,1:1, 3:1)

Po neskutečném závěru prohráli muži v Poličce

V 50. minutě jsme vedli v Poličce 3:1, ale pak hlavní rozhodčí Škorpil rozhodl o výhře Poličky.

Faltus, 54. Ehrenberger - F. Kužílek, Pražák, Křivohlávek, Zedníček, Bureš, Macháček - Pejcha, Pirkl, Nastoupil - Drlík, Vogel, Švub - Doležal, Mann, Markl. Trenér R. Kužílek

33. Kunstmüller (Malenovský), 51. Malenovský (Jindra), 54. Tobiáš (Martinů), 56. Krajíček (Nečas) - 4. Pejcha (Pražák), 40. Nastoupil (Pirkl), 44. Pirkl (Nastoupil)

Vyloučení 1:9, v tom Faltus 10+TH a Pejcha 5+OK, využití 0:0, oslabení 0:0

Orli odehráli v Poličce velmi dobrých 50 minut s neuvěřitelným závěrem. Ve 4. minutě poslal Orly do vedení Jakub Pejcha. Ve 33. minutě domácí vyrovnali, ale vteřinu před druhou přestávkou nám znovu vrátil vedení Jan Nastoupil. Ve 44. minutě navýšil naše vedení Oliver Pirkl. Deset minut před koncem jsme tak vedli 1:3. Obrat pak řídil náš starý známý hlavní rozhodčí Škorpil. V 51. minutě domácí snížili spornou a podle nás neregulérní brankou, při které byl náš brankář Jan Faltus atakován v brankovišti. V 54. minutě byl za naší brankou faulován kolenem Milan Křivohlávek, který zůstal ležet na ledě a domácí situace využili k vyrovnání. Honza Faltus se neudržel a podle zápisu za výrok: "To si děláš pr..l!" musel předčasně do kabin a nerozchytaný Radek Ehrenberger po 2 minutách inkasoval rozhodující gól. Poměr vyloučených v utkání byl 1:9, z toho 7 trestů jsme inkasovali v poslední třetině a poměr trestných minut je 2:65! Kromě faulu na Křivohlávka neodpískal pan Škorpil minimálně ještě vysokou hůl ve tváři Zedníčka a Markla, který přišel o dva zuby.
Polička byla a je kvalitní tým a rádi si s nimi zahrajeme znovu pod vedením kvalitnějšího rozhodčího, který bude na tuto soutěž stačit. Třeba už v posledním domácím zápasu poslední části ve středu 2. 2. od 19. hodin.