Junioři vyhráli ve Vrchlabí

Naši junioři přidali šestou výhru v lize na horkém ledě ve Vrchlabí.

Bezstarosti - Zedníček, Šlezinger, Krejčí, Bureš, T. Hrdina, Jirků - J. Hrdina, Macháček, Novotný - Dohnal, Mann, Luka - Keprt, Diviš, Jáneš - Bednář. Trenér Vicenec

5. Mann (Šlezinger), 11. SHG Macháček (Šlezinger), 18. PPG Macháček (Novotný), 43. Macháček, 49. Novotný (T. Hrdina), 59. Mann (Jáneš)

K dalšímu utkání cestovali naši junioři až do Vrchlabí, kde je čekal tým HC Krkonoše. Orli začali velice dobře. Po úvodním gólu Štěpána Manna přišlo velké představení Michala Macháčka. Nejprve skóroval v oslabení a pak v přesilovce. Domácí se ale nepoložili a po dvou třetinách byl stav 2:3. V úvodu třetí části zkompletoval Michal Macháček hattrick po sólové akci. Když v polovině třetiny zvýšil Matyáš Novotný na 2:5, zdálo se být rozhodnuto. Nebylo. Houževnatí domácí se dostali dvěma brankami na dostřel. Minutu před koncem pojistil důležitou výhru Orlů Štěpán Mann.