Sázava Bakery Cup zná los

Třetí ročník turnaje mužů nabírá jasnější obrysy.

Již tradiční turnaj mužů se letos představí ve dnech 2. - 4. září v naší HBM pod názvem hlavního partnera Orlů Pekařství a cukrářství Sázava - Sázava Bakery Cup. Anglický název byl zvolen, protože si turnaj dělá ambice stát se mezinárodním. Už v tomto roce byla účast zahraničního týmu velmi blízko, ale nakonec se nepodařila dotáhnout.
Pořadatelský tým v těchto dnech uzavřel seznam účastníků a nalosoval pořadí zápasů. V září uvidíme v zajímavé konfrontaci silných týmů různých krajských lig kromě domácích Orlů Lanškroun loňské vítěze HC Střelce Jindřichův Hradec (Jihočeský kraj), předloňské vítěze Hokej Uherský Ostroh (Zlínský kraj) a nováčka Dynamiters Blansko HK (Jihomoravský kraj). Novinkou je, že se nebudou hrát dvojzápasy na 30 minut, ale klasická utkání 3x20 minut. Každý tým tak odehraje tři zápasy.

12:30 Lanškroun - Blansko

Vyhlášení by mělo být v neděli asi ve 14:45 hodin. Aktuální informace k turnaji naleznete na stránkách Orlů v sekci A-tým pod odkazem Turnaj Sazava Bakery Cup.

Orli stále stoupají

Mladý tým mužů odehrál nejlepší sezónu od roku 1972.

Junioři Orlů mezi nejlepšími

Naši junioři přes veliké zdravotní komplikace opět odehráli velmi dobrou sezónu.

Junioři porazili Vrchlabí 6:5 na nájezdy

V divokém posledním utkání sezóny dokázali Orli konečně proměnit dobré výkony v nadstavbě ve výhru.